We. The Revolution trafi na konsole. Nowy gameplay już dostępny!

Klabater, wydawca gry We. The Revolution, tworzonej przez studio Polyslash zaprezentował najnowszy gameplay z gry. Firma potwierdziła również edycje gry na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4, które zostaną wydane wkrótce po premierze wersji PC zaplanowanej na 21.03.

We. The Revolution to niepowtarzalna gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach zrewoltowanego Paryża w czasach Rewolucji Francuskiej.

Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji – złe decyzje mogą go kosztować, dosłownie, głowę. Fabuła gry nie ogranicza się jednak tylko do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze.

Ostatnie miesiące to był dla nas okres niezwykle wytężonej pracy. Zebraliśmy bardzo wiele opinii od dziennikarzy, ale również od graczy, którzy mieli okazję zagrać w naszą grę na wielu imprezach branżowych. Kiedy analizowaliśmy te uwagi, doszło do nas, że musielibyśmy zwiększyć rozmach i skalę całej produkcji. I dokładnie to zrobiliśmy.” – powiedział Dawid Ciślak, Project Lead w studiu Polyslash. – „We. The Revolution bardzo się rozrosło, szczególnie gdy porównamy stan dzisiejszy z naszymi początkowymi pomysłami. To największy i najbardziej ambitny projekt jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie mogę się doczekać premiery!

We. The Revolution możecie już zamówić w przedsprzedaży na GOG.com – z 15% zniżką!

Więcej informacji o grze, oraz moje pierwsze wrażenia z dema prasowego znajdziecie tutaj. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym wywiadem z Michałem Jackiewiczem z Klabatera, przeprowadzonym podczas PGA 2017.