3 najciekawsze gry, które trafią do Xbox Game Pass w październiku

Nie ulega wątpliwości, że subskrypcja Xbox Game Pass staje się coraz popularniejsza. Po prawdzie trudno się temu dziwić, bo nie kosztuje wiele, a oferuje naprawdę sporo. W czasach, kiedy pojedyncze produkcje potrafią kosztować po 350 zł, abonament Microsoftu wydaje się być idealną opcją dla osób, które nie chcą wydawać zbyt wiele na gry wideo. W niniejszym artykule skupimy się na trzech najciekawszych grach, które zadebiutują w Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu. Na te tytuły warto czekać!

Najciekawsze premiery w Xbox Game Pass w październiku 2021

Każdego miesiąca biblioteka Xbox Game Pass wyraźnie się rozrasta, a październik nie będzie wyjątkiem. Niedawno Microsoft poinformował, jakie gry wkrótce trafią do usługi i uwierzcie – będzie w co grać. Bez przedłużania, oto tytuły, na które naszym zdaniem warto czekać najbardziej.

1. Back 4 Blood

Back 4 Blood to kooperacyjny shooter od twórców Evolve i kultowego Left 4 Dead. Już po tym zdaniu można się domyślić, że motywem przewodnim gry będzie walka z hordami nieumarłych. Wcielimy się tu w tzw. „Czyścicieli”, którzy postanowili ratować cywilizacje, eliminując nieumarłe zagrożenie jedno po drugim.

Back 4 Blood trafi do Xbox Game Pass 12 października, więc koniecznie zarezerwujcie sobie tę datę. Już w przyszły wtorek będzie można bowiem usiąść wygodnie w fotelu, odpalić konsolę, założyć słuchawki do Xbox Series X i wypowiedzieć wojnę żądnym krwi zombiakom.

2. The Riftbreaker

The Riftbreaker jest dziełem polskiego studia Exor Studios. W tej izometrycznej grze akcji wcielimy się w postać kapitan Ashley S. Novak, należącej do tytułowych Riftbreakerów, a naszym zadaniem będzie przygotowanie planety Galatea od kolonizacji przez ludzi.

Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to takie proste, bo po drodze natrafimy na wiele przeciwności losu, m.in. w postaci kreatur, które niekoniecznie chcą poddać się bez walki. The Riftbreaker pojawi się w Xbox Game Pass już 14 października.

3. The Good Life

The Good Life to połączenie RPG-a i kryminału. Wcielimy się tu w postać młodej reporterki imieniem Naomi, która przybywa do Rainy Woods, czyli niewielkiego miasteczka określanego mianem „najszczęśliwszego na Ziemi”. Po dotarciu na miejsce bohaterka odkrywa zwłoki kobiety i bez większego zaskoczenia – postanawia rozwiązać sprawę jej morderstwa. Z początku nie wie jednak, że nocami mieszkańcy Rainy Woods zamieniają się w psy i koty, co dodatkowo komplikuję sytuację.

The Good Life zadebiutuje w Xbox Game Pass już 15 października.

Najciekawsze premiery października w Xbox Game Pass – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o 3 październikowe premiery w Xbox Game Pass, które uważamy za najciekawsze. Nie da się ukryć, że w tym miesiącu Microsoft naprawdę zadbał o graczy i „załatwił” im wiele świetnych produkcji.

Mówiąc prościej: w październiku będzie w co grać. Jeszcze ciekawiej zapowiada się listopad, ale to już temat na kolejny artykuł.