Konkurs – wydaj wyrok i wygraj We. The Revolution! [Rozwiązanie]

Wspólnie ze sklepem GOG.com chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do rozdania mamy dwie kopie świetnej, polskiej produkcji autorstwa studia Polyslash – We. The Revolution. Tytuł swoją premierę miał zaledwie kilka dni temu, a już zdążył zdobyć przychylność graczy i dziennikarzy na całym świecie!

Jeśli jednak nie mieliście okazji usłyszeć o We. The Revolution, zapraszamy do naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj. Gwarantuję Wam, że po jej przeczytaniu z chęcią staniecie do walki o nagrodę.

Co trzeba zrobić, aby wygrać We. The Revolution?

Poznajcie Bruno. Ten młody, bo zaledwie 26-letni człowiek do tej pory pracował jako stajenny u bogatego i bardzo wpływowego arystokraty, Jeana-Claude’a de Jacquemarda. Nazywany przez miejscową społeczność „Wioskowym Głupkiem” został przyłapany na gorącym uczynku, kiedy to zepchnął ze schodów swojego pracodawcę. Zapoznaj się z poniższymi aktami sprawy i zdecyduj czy Bruno poniesie karę za morderstwo. Swój wyrok obowiązkowo uzasadnij!

Podczas przesłuchania od razu odnosisz wrażenie, że Brunon nie jest za bardzo świadom swojego występku, a przydomek „Wioskowy Głupek” trafnie opisuje to, co chłopak sobą reprezentuje. Twierdzi, że jego pan czasem na niego krzyczał, ale pracował u niego, bo kocha konie. Świadek zdarzenia, pan Colin Boufe potwierdził wydarzenia z feralnego dnia. De Jacquemard był wściekły na Brunona – ten według niego miał niedokładnie zapiąć siodła, co mogło spowodować groźny wypadek. Pracodawca krzyczał i szarpał nim. W pewnym momencie Brunon odepchnął od siebie swojego pana, a ten spadł ze schodów, ginąc na miejscu.

Jedno nie ulega wątpliwości. Brunon zabił. Ale ława przysięgłych i zwykli obywatele współczują oskarżonemu. A arystokraci… no cóż. Żądają bezwzględnego więzienia za morderstwo jednego z nich. Pamiętaj też, że masz do dyspozycji gilotynę…

Zasady konkursu

  1. W komentarzu do tego wpisu wydaj wyrok w sprawie Brunona, jednocześnie opowiadając się za tym, czy staniesz po stronie ludu, czy arystokracji. Swoją odpowiedź uzasadnij.
  2. Konkurs trwa do 3.04.2019 do godziny 12.00. Odpowiedzi umieszczane w komentarzach po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
  3. Redakcja serwisu VG24.PL wybierze dwie najlepsze odpowiedzi. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 4.04.2019 w tym wpisie, najpóźniej do godziny 22.00.
  4. Zwycięzcy konkursu o wygranej zostaną powiadomieni w komentarzu do swojej odpowiedzi konkursowej. Klucze do gry We. The Revolution do zrealizowania w serwisie GOG.com zostaną wysłane niezwłocznie po otrzymaniu od uczestnika potwierdzenia udziału w konkursie (wysłanie do nas wiadomości mailowej).

Powodzenia!

Grę We. The Revolution zakupicie w sklepie gog.com, jak zawsze bez DRM!

Rozwiązanie konkursu

Bardzo dziękujemy Wam za odpowiedzi konkursowe! Mimo, że nie było ich dużo, to każda z nich nadrobiła poziomem. Bardzo żałujemy, że możemy przyznać tylko dwie nagrody 🙁

Klucze GOG do gry We. The Revolution po długiej, burzliwej redakcyjnej dyskusji i dwóch głosowaniach otrzymują:

  1. Alternativeyumi [klik do zwycięskiego komentarza]
  2. Sebastian Halik [klik do zwycięskiego komentarza]

Grę We. The Revolution możecie zakupić na GOG.com.