Syberia za darmo na GOG.COM [promocja zakończona]

Na platformie GOG zadebiutowała Syberia 3, dostępna z premierowym rabatem 50%. Z tej okazji Syberia oraz Syberia 2 dostępne są do odblokowania na platformie poprzez usługę GOG Connect. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie posiadacie na Steam pierwszej części tej wspaniałej przygodówki, nic straconego! Pierwsza Syberia przez najbliższe 48 godzin będzie dostępna ZA DARMO dla każdego użytkownika serwisu GOG.

Pierwszą Syberię możecie dodać bezpłatnie do swojej biblioteki zakupić tutaj: https://www.gog.com/game/syberia

Aktualne promocje na GOG.COM

Strona promocji: https://www.gog.com/promo/20171109_special_sale_made_in_poland_sale

W ramach promocji dostępnych jest ponad 50 polskich gier aż do 85% taniej. Wśród nich znajdują się wciąż świeże produkcje, takie jak efektowny Shadow Warrior 2 (-50%), wymagający Ruiner (-15%), przerażające Darkwood (-20%), czy komediowo-kryminalny Beat Cop (-60%). Nie brakuje też uwielbianych przez graczy klasyków pokroju Two Worlds: Epic Edition (-85%), taktycznego Gorky 17 (-75%), czy strategicznej serii Earth (-75% na wszystkie części).

Specjalnie na życzenie fanów, GOG.com czasowo obniżył również ceny gier o przygodach wiedźmina Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku ponownie dostępny jest z aż 60% rabatem! Dwie wcześniejsze odsłony Wiedźmina dostępne są aż 85% taniej.

Na liście tytułów w promocji uwagę zwraca także wielokrotnie nagradzane, poruszające This War of Mine od studia 11 Bit dostępne aż 80% taniej. Równie wysoki rabat otrzymał zachwycający fotorealistyczną grafiką kryminał The Vanishing of Ethan Carter.

Promocji towarzyszy premiera gry strategiczno-survivalowej 60 Seconds! autorstwa polskiego studia Robot Gentleman, która debiutuje z 50% rabatem. W grze zbierasz zapasy, chronisz się z rodziną w bunkrze i robisz wszystko aby przetrwać atomową zagładę.

Kolejne polskie gry, które debiutują na GOG.com przy tej okazji, to mroczne strzelanki Necrovision i Necrovision: Lost Company dostępne 66% taniej pojedynczo lub 80% taniej, jeśli kupione razem. Przenoszą one graczy do alternatywnej wersji I wojny światowej, w której wprost z piekielnych czeluści na powierzchnię wypełzły najgorsze potwory i demony.

Wyprzedaż polskich gier na GOG.com trwa od czwartku, 9 listopada, od godz. 12:00 do niedzieli, 12 listopada, do godz. 23:59.

źródło: informacje prasowe / GOG.com