Ruszyła kickstarterowa kampania gry planszowej Halls of Horror!

Ponad tydzień temu mogliście przeczytać u nas zapowiedź i wrażenia z rozgrywki w prototypową edycję gry Halls of Horror od wydawnictwa Draw Distance. W tekście zapowiadaliśmy również start kampanii na Kickstarterze. Adrian pochwalił grę między innymi za odczuwalny klimat horroru i grozy oraz niepewności wynikającej z zamknięcia graczy z mordercą. Jeśli wspomniany materiał wam umknął, możecie go przeczytać klikając tutaj, a tymczasem śpieszymy z informacją, że kampania crowdfundingowa właśnie wystartowała.

Halls of Horror na Kickstarterze

Wsparcie, o jakie prosi wszystkich maniaków gier planszowych wydawca to 45 000 USD. Do wyboru macie jeden z 10 progów – każdy z nich oczywiście premiowany jest odpowiednimi nagrodami. Najniższa kwota, za jaką możecie otrzymać pudełko z grą to 49 USD. Jego zawartość prezentuje poniższa grafika.

Halls of Horror

Kampania potrwa 30 dni.

Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem twórców, nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na stronę zbiórki w serwisie Kickstarter. Jeśli chcecie poczytać o naszych wrażeniach z gry możecie to zrobić tutaj.