Atrakcje od Sprite na Poznań Game Arena 2018

Już jutro startują największe w tej części Europy targi gier i rozrywki multimedialnej – Poznań Game Arena 2018! Sprite po raz kolejny wspiera to wydarzenie i zaprasza na nie wszystkich fanów gamingu, e-sportu i nowoczesnych technologii.

Poznań Game Arena to już od ponad dziesięciu lat miejsce spotkań osób, które tłumnie przybywają do stolicy Wielkopolski w poszukiwaniu dobrej zabawy, nowych gier i nowinek technologicznych.

Ogromna ilość atrakcji sprawia, że organizatorzy co roku chwalą się rosnącą frekwencją – poprzednia edycja imprezy przyciągnęła ponad 72 tysiące uczestników, w tym roku zaś przewiduje się, że ich liczba wzrośnie do 80 tysięcy.

Sprite jest silnie związany z gamingiem i aktywnie wspiera jego rozwój w Polsce.

Jako główny partner imprezy, producent znanego napoju zaplanował liczne atrakcje, które pojawią się w mierzącej ponad 400m2 strefie. W sobotę, 13 października o godz. 15:00, rozpocznie się – docenione już przez polską społeczność graczy – Studio Sprite. Na kanapie zasiądą najpopularniejsze osobowości znane z polskiego YouTube’a i świata e-sportu. W luźnej atmosferze opowiedzą o swoich pasjach i twórczości, a także porozmawiają na rozmaite tematy związane z gamingiem.

Podczas meetup-ów organizowanych w strefie Sprite influencerzy spotkają się ze swoimi fanami.

Odwiedzający stoisko goście zmierzą się z ulubionymi YouTuberami w oldskulowym cymbergaju oraz staną z nimi, ramię w ramię, do gry przy klasycznym automacie arcade. Na niedzielę zapowiadane jest wydarzenie specjalne – premiera teleturnieju „2/10”, w którym znane osobowości internetowe, m.in.: Piotr „Izak” Skowyrski, Remigiusz „Rezi” Wierzgoń, Paweł „Leh” Lehmann, Stuart „Stuu” Burton czy Jakub „Kubon” Turewicz oraz zawodnicy Izako Boars, sprawdzą swoją gamingową wiedzę.

Nie można pominąć najważniejszej atrakcji na strefie Sprite, którą jest możliwość zagrania w Fortnite na specjalnie przygotowanej zapadni.

Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, w momencie przegranego pojedynku wpadną do basenu pełnego… No właśnie, czego? Ta zagadka zostanie rozwiązana podczas PGA 2018.

źródło: informacje prasowe