Znany aktor w obsadzie kontynuacji kultowej gry RPG

Każdy fan RPG pamięta słynne „Przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę”. Tym razem Piotr Fronczewski użyczył swojego głosu w polskiej wersji językowej,  długo wyczekiwanego Torment: Tides of Numenera, duchowego następcy kultowego Planescape: Torment.

Narrator, bo w niego wciela się Fronczewski, to pierwszy głos, który słyszą gracze. Sam aktor jest pewien, że produkcja inXile zadowoli najbardziej wymagających fanów gatunku.
Cóż, nie mamy wątpliwości, że przyjemny i głęboki głos pana Piotra przyczyni się do sukcesu na polskiej arenie 🙂

Poniższy materiał prezentuje ogorm pracy, jaką włożył p. Fronczewski, we wcielenie się w głos prowadzący gracza przez tajemniczy świat Numenery.

Torment: Tides of Numenara dostępny będzie w sprzedaży już od 28 lutego. Sugerowana cena to 159,90 zł za wersję na PC oraz 199,9o zł na PlayStation 4 i Xbox One.
Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition (z dodatkami fizycznymi i cyfrowymi) oraz na Edycję kolekcjonerską. Ci z was, którzy zdecydują się na wcześniejsze zamówienie, mogą spodziewać się prezentu w postaci ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.