Zestawy LEGO Overwatch już dostępne w Europie

Gracze Overwatch z całej Europy mogą już wyruszyć na własną LEGO przygodę! Zestawy klocków LEGO Overwatch, zaprezentowane po raz pierwszy podczas BlizzConu 2018, są już dostępne w sklepach LEGO, w internecie na stronie shop.LEGO.com oraz u wybranych sprzedawców detalicznych.

W skład kolekcji LEGO Overwatch, inspirowanej słynnymi postaciami i mapami z gry, wchodzą zarówno całe zestawy do budowy, jak i minifigurki.

  • Smuga vs. Trupia Wdowa – Zbuduj dron satelitarny z mapy Posterunek Gibraltar, na której Smuga i Trupia Wdowa walczą o kontrolę nad ładunkiem. (69,99 PLN)
  • Hanzo vs. Genji – Przeżyj pojedynek w dojo Hanamura między łucznikiem Hanzo i cyborgiem ninja Genjim, rywalizującymi ze sobą braćmi z klanu Shimada. (119,99 PLN)
  • Dorado – pojedynek – Złóż słynny budynek z mapy Dorado oraz ciężarówkę z ładunkiem i rozegraj starcie między Żołnierzem-76, Żniwiarzem i McCree. (139,99 PLN)
  • D.Va & Reinhardt – Rozegraj bitwę między słynnymi tankami, D.Vą w bojowym mechu i Reinhardtem we wspomaganym pancerzu. (179,99 PLN)
  • Bastion – Zbuduj Bastiona wraz z jego ptasim towarzyszem, Ganimedesem, i przełączaj omnika między trybem zwiadowcy i wartownika. (279,99 PLN)
  • Posterunek Gibraltar – Pomóż Winstonowi i Łasce odpalić rakietę w Posterunku Gibraltar, zanim przeszkodzą im Żniwiarz i Fara. (419,99 PLN)

Dodatkowy zestaw Bastion (Kryzys omniczny), udostępniony w 2018 w ramach zapowiedzi kolekcji, jest dostępny wyłącznie w sklepie z ekwipunkiem Blizzarda.