Zbuduj posiadłość grozy w MachiaVillain – nowej grze od Good Shepherd i Wild Factor

Good Shepherd Entertainment oraz niezależne studio Wild Factor  ogłosili datę premiery swojej gry MachiaVillain. Ten strategiczny tytuł o mrocznej posiadłości wypuści swoje potworki na świat już 16 maja i będzie dostępny na systemach operacyjnych Windows PC, Linux i Mac.

Jako tajemniczy pan mrocznej rezydencji gracz zbierać będzie kolejne potwory i korzystał z ich wyjątkowych umiejętności, a także mógł dowolnie zmieniać samo domostwo, aby dostosować je do swoich potrzeb. W ramach recycklingu wszystkie pozostawione przez wygłodniałe maszkary resztki ciał posłużą do tworzenia nowych przedmiotów, pozwalających chronić posiadłość przed nadnaturalnymi stworzeniami, łowcami potworów i innymi egzorcystami, którzy zwyczajnie nie wiedzą co to znaczy strasznie dobrze się bawić.

Zainspirowany klasyką filmowego gatunku horroru oraz takimi tytułami jak Dungeon Keeper, MachiaVillain to gra, która pozwala na zbudowanie makabrycznej posiadłości rodem z koszmarów. Zadaniem gracza będzie zastawianie śmiertelnych pułapek na okolicznych mieszkańców, aby móc dokarmić swoich potwornych podopiecznych. Żeby zgarnąć miano najstraszniejszego sąsiada w okolicy trzeba będzie postępować zgodnie z najważniejszymi zasadami złoli – brać na celownik ofiary, które spacerują same, nie zabijać dziewic do samego końca i nigdy, PRZENIGDY, nie krzywdzić piesków!

MachiaVillain będzie dostępny w serwisie Steam w cenie 71,99 zł. Spragnieni ludzkiej krwi mogą już dodać grę do swojej listy życzeń.

źródło: informacje prasowe