Zapraszamy na Estusa! – event Dark Souls w Warszawie (23.06.2018)

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić na imprezę w klimatach Dark Souls, która odbędzie się już 23 czerwca w Warszawie w lokalu New Meta Bar przy ulicy Grzybowskiej 30. Organizatorzy wydarzenia przewidzieli masę atrakcji. Oprócz tematycznych drinków oraz darmowego wstępu, jedną z nich będzie turniej Dark Soul. Nie będzie to jednak typowy turniej PVP – będzie składał się z czterech konkurencji w tym trzy z nich będą PVE.

Zapisywać na turniej można się pod adresem: dksr.eventk1@gmail.com, ale będzie też możliwość dopisania się bezpośrednio w lokalu.

Turniej

Etap 1 – wyścig

Lokacja Sen’s Fortress – biegniemy do windy na samej górze, postać będzie posiadać już klucz, więc wystarczy, że tam dobiegniecie, zjedziecie windą na sam dół i przekroczycie bramę wejściową. Czyli od bramy do bramy. Po drodze zapisane zostaną czasy na checkpointach. Będzie ich kilka. Więc jeśli umrzecie po drodze to będzie liczył się wasz czas na ostatnim checkpoincie na jakim się zameldowaliście. 20 najlepszych osób przechodzi dalej.

Etap 2 – przetrwanie

Lokacja – Tombs of Giants – Tak, dobrze się domyślacie, w ciasnym pokoju gdzie jest ember i 6 Giant Szkieletów. Nie macie broni ani tarczy. Możecie robić jedynie uniki. Musicie przetrwać jak najdłużej. Konkurencja organizowana metodą turnieju 4 skoczni. Uczestnicy łączeni są w pary i lepszy z nich przechodzi, gorszy odpada. Będzie 10 par, a przechodzi 12 osób. Tak dwie osoby z tych co odpadły, a miały najlepszy czas przechodzą dalej. Każdy będzie miał 2 próby, więc liczy się suma czasów. Dalej przechodzi 12 osób.

Etap 3 – zabij zanim zostaniesz zabity

Lokacja – Catacombs – a dokładnie nowe ognisko przy Vamoshu. Będziecie musieli na czas zabić wszystkie szkielety na kołach oraz Pinwheela. Każdy szkielet zostanie Wam oznaczony, bo jak umrzecie to konkurencja jest przerywana i liczy Wam się liczba zabitych przeciwników. Najlepsza czwórka przechodzi dalej do finału.

Etap 4 – 1vs1 PVP – FINAŁ

W finale dostępne będą cztery przygotowane postaci do PVP. Jeśli wygrasz pojedynek jedną z nich, nie będziesz mógł jej wziąć do kolejnego pojedynku. Uznaliśmy, że doda nieco strategicznego smaczku i dodatkowo utrudni finał. Więc dobrze się zastanówcie, który build wybierzecie jako pierwszy.

Informacje o wydarzeniu oraz nagrodach możecie znaleźć na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.