Konkurs zakończony! Wygraj bilety na koncert The Jazz of Grim Fandango we Wrocławiu!

Pierwsza edycja Game Music Festival we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami! W trakcie dwóch dni – 26 i 27 października na scenie Narodowego Forum Muzyki wystąpi łącznie kilkuset muzyków. Game Music Festival będzie unikatową na skalę światowa imprezą – muzyka z gier wreszcie doczekała się poważnego festiwalu.

Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym rozdamy pięć podwójnych wejściówek na jeden z festiwalowych koncertów – The Jazz of Grim Fandango, który odbędzie się w dniu 26.10.2018 o godzinie 20.00.

Szczegóły znajdziecie na końcu tego wpisu.

The Jazz of Grim Fandango

Minęło równo 20 lat, od debiutu gry Grim Fandango. Gry, która na zawsze zmieniła świat cyfrowej rozrywki. To, co czyni Grim Fandango produkcją unikatową, to jej niesamowita ścieżka dźwiękowa, która przenosi słuchaczy w klimaty nowoorleańskiego jazzu. Swingująca perkusja, wciągający rytm kontrabasu, agresywne akcenty fortepianowe, świetnie brzmiące dęciaki. Prawdziwie ponadczasowa klasyka!

The Jazz of Grim Fandango to hołd dla twórców gry, hołd dla kompozytora Petera McConella. Ale przede wszystkim to jazzowa uczta dla smakoszy. Topowi jazzmani z big bandu Bartosza Pernala zabiorą Was w podróż do lat dwudziestych. Koncert będzie całkowicie unikatowym wydarzeniem uświetniającym 20. rocznicę powstania Grim Fandango.

Amerykańskie wytwórnie Disney Interactive oraz Double Fine Productions oficjalnie weszły we współpracę z organizatorami festiwalu, a kompozytor Peter McConnell we własnej osobie zawita do Wrocławia! Nie tylko będzie obecny podczas całego Game Music Festival, ale też dołączy do jazzmanów na scenie, aby razem z nimi stworzyć niepowtarzalne show.

Konkurs

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym możecie zgarnąć jedną z pięciu podwójnych wejściówek na koncert. Napisz w komentarzu, który growy soundtrack zrobił na Tobie największe wrażenie – odpowiedź oczywiście uzasadnij! 🙂

Konkurs trwa do 30.09.2018, a zwycięzców ogłosimy do dnia 3.10.2018.

Wyniki

Następujące osoby zgarniają wejściówki na koncert:
Krzysztof O.: https://vg24.pl/wygraj-bilety-na-koncert-the-jazz-of-grim-fandango-we-wroclawiu/#comment-4110005773
Justyna C.: https://vg24.pl/wygraj-bilety-na-koncert-the-jazz-of-grim-fandango-we-wroclawiu/#comment-4111279447
Krzysztof W.: https://vg24.pl/wygraj-bilety-na-koncert-the-jazz-of-grim-fandango-we-wroclawiu/#comment-4111175023
Paweł P.: https://vg24.pl/wygraj-bilety-na-koncert-the-jazz-of-grim-fandango-we-wroclawiu/#comment-4109979714
Patrycja R.: https://vg24.pl/wygraj-bilety-na-koncert-the-jazz-of-grim-fandango-we-wroclawiu/#comment-4111187981

Bilety sponsoruje gamemusic.pl – dziękujemy!