Vampyr na nowym trailerze!

Vampyr to mroczny RPG akcji, za którego stworzenie odpowiada studio DONTNOD, twórcy takich gier jak Remember Me, oraz bardziej znanego Life is Strange.

W grze Vampyr, wcielasz się w postać doktora Jonathana Reida, słynnego chirurga powracającego z I wojny światowej do rodzinnego Londynu. Wbrew własnej woli zostałeś zamieniony w wampira i chociaż jako lekarz przysięgałeś chronić życie i opiekować się chorymi, teraz, jako wampir – będziesz zmuszony polować na tych, których obiecałeś leczyć. W poszukiwaniu własnej tożsamości i sprawców twoich nieszczęść odkryjesz mroczny świat Londynu, pełen przeklętych stworzeń, tajnych stowarzyszeń i łowców, polujących na wampiry. Od dziś będzie to także twój świat.

O tych i innych wątkach gry DONTNOD studio, opowiada nowy trailer, który swoim mrocznym klimatem przenosi widzów w świat powojennego Londynu.

https://www.youtube.com/watch?v=ivDP_AkRWR8&feature=youtu.be&mc_cid=d48d0956c8&mc_eid=086324f9ca

Twórcy z DONTNOD nie tylko unaocznią graczom konflikt wewnętrzny doktora Reida, stanowiący dla niego udrękę, lecz także pozwolą im decydować o tym, kogo poświęcić, a kogo oszczędzić. Żadna śmierć nie pozostanie bez echa i tylko do przemierzającego niszczejący Londyn gracza będzie należało zadanie utrzymania równowagi pomiędzy chęcią zaspokojenia głodu a potrzebą rozwoju.

By przetrwać w starciu z wrogo nastawionymi bytami szwendającymi się po ulicach – łowcami wampirów, nieżywymi Skalami i innymi monstrami – musisz wybrać, którymi cywilami będziesz się żywić, by nabierać siły i rozwijać swoje i wampirze umiejętności. Użyj swoich nieświętych mocy, by manipulować i zagłębiać się w życie tych, którzy Cię otaczają – ale bądź przygotowany na życie z konsekwencjami swoich czynów. Sieć obywateli powiązanych zależnościami i relacjami zareaguje na twoje decyzje. Śmierć jednego z nich może zaowocować upadkiem całej okolicy. Twoje czyny mogą uratować Londyn… lub go pogrążyć.

Vampyr ukaże się 5 czerwca 2018 na PlayStation 4, Xbox One i PC.

źródło: informacja prasowa