Ubisoft E3 2018 – podsumowanie konferencji

Trzeci dzień E3 za nami. Widzieliśmy już  EA, Xbox, Bethesde i Square Enix. Teraz nadeszła pora na giganta z Montrealu. Ubisoft jak co rok zaczął nietypowo od występu tanecznego promującego nową odsłonę Just Dance 2019.  Premiera już w październiku.

Następnie dostaliśmy kolejny trailer wyczekiwanego przez wielu Beyond Good and Evil 2.

Dowiedzieliśmy się, że w Rainbow Six Siege zagrało ponad 35 milionów graczy. Pojawi się dokument związany z najlepszymi zawodnikami R6 – Another Mindset.

Dostaliśmy informacje, że pojawią się nowe Trialsy – Trials Rising. Premiera już w lutym 2019 na wszystkich konsolach obecnej generacji. Dodatkowo już dzisiaj można się zapisać do zamknietej bety.

The Division 2 pokazał nowy zwiastun. Będzie miał zmieniony system endgame’u w którym wybierzemy pasującom nam specjalizację. Dostaniemy także 8 osobowe raidy. Premiera 15 marca 2019.

Posiadacze Season Passa już 25 czerwca dostaną dodatek do Mario + Rabbids Kingdom Battle pt. Donkey Kong Adventure. Dla pozostałych premiera 26 czerwca.

Skull & Bones przypomniał o sobie nowym zwiastunem i fragmentem rozgrywki.

https://www.youtube.com/watch?v=hjC8_av7hhU

Tranference na VR dostało nowy zwiastun. Premiera zaplanowana jest na jesień 2018.

Pojawiło się więcej informacji na temat Starlink: Battle for Atlas. Gra dostała fabularny trailer i dowiedzieliśmy się , że w Switchowej wersji gry pojawi się również Starfox. Tytuł zadebiutuje 16 października.

Jeśli ktokolwiek z was miał jeszcze wątpliwości,  to nowy Assassin’s Creed Odyssey zabierze nas w klimaty Starożytnej Grecji i wojny między Atenami, a Spartą. W grze wcielimy się w jedną z dwóch postaci – Kassandrę lub Alexiosa. Premiera 5 października.