Twórcy Gold Rush: The Game ogłaszają nową grę na licencji serialu Discovery

Diesel Brothers: The Game to nadchodzący na PC symulator tuningu samochodów z unikalnym dla tego typu gier trybem multipalyer i wsparciem modowania. Podobnie jak postaci z serialu produkcji stacji Discovery, gracz będzie przyjmować zlecenia na naprawę i tuning pickupów. Alternatywą jest przeczesywanie złomowisk w poszukiwaniu tańszych zamienników oraz ram pojazdów, z których powstaną legendarne potwory zasilane olejem napędowym.

Poprzedni tytuł studia Code Horizon, Gold Rush: The Game, osiągnął sukces na Kickstarterze, wielokrotnie przekraczając bazowy próg finansowy. Gra okazała się sukcesem na polskim rynku i trafiła do czołówki najlepiej sprzedających się polskich produkcji w 2017 roku. Code Horizon posiada jeszcze w swoim portfolio symulator maszyn wydobywczych Giant Machines 2017. Wspomniane tytuły wyznaczyły kierunek, w którym studio chce podążać: tworzenie wyjątkowych symulatorów.

Czego więc możemy spodziewać się po Diesel Brothers: The Game?

  • Multiplayer. Dziel garaż z trzema znajomymi i korzystaj z unikalnych zdolności przypisanych do postaci.
  • Wsparcie modowania. Od naklejek po części samochodów, gra zaoferuje wsparcie modowania.
  • Oparta na serialu Discovery. Niczym Heavy D i Diesel Dave, modyfikuj pickupy i sprzedawaj je lub rozdawaj za darmo, aby zdobyć popularność.

Więcej informacji o Diesel Brothers: The Game znajdziecie pod tym linkiem oraz na stronie gry w serwisie Steam.