Gamingowy fotel, biurko, myszki oraz mata – Trust Gaming prezentuje nowe rozwiązania dla graczy

Trust Gaming, holenderski producent komputerowego i elektronicznego hardware’u oraz akcesoriów dla graczy, przedstawił swoje najnowsze propozycje. W ofercie tej marki znajdziemy teraz m.in. nietypowy fotel gamingowy z podnóżkiem – GXT 706 Rona, wertykalną myszkę GXT 144 Rexx oraz wyprofilowane dla większej wygody biurko GXT 711 Dominus.

Gamingowy fotel GXT 706 Rona z podnóżkiem

Doskonały fotel dla graczy z podnóżkiem jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale nadto wyposażony w innowacyjne rozwiązanie, rzadko stosowane w gamingowych fotelach. Pozwoli przeżyć niezwykłe przygody, pokonać wszystkich przeciwników, a po ciężkiej grze zrelaksować się w idealnej pozycji. Wyposażono go w pięć podwójnych kółek, dzięki którym toczy się po niemal każdej powierzchni niezwykle swobodnie. Specjalna konstrukcja umożliwia nie tylko obracanie się o 360 stopni z ogromną łatwością, ale również dostosowanie ustawienie oparcia i podnóżka, które zadowolą nawet najwybredniejszych.

Wygodę zapewniają wyjątkowe podłokietniki wyposażone w komfortowe poduszki. Świeżość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek zapewni przepuszczający powietrze, siatkowany materiał na plecach i siedzisku. Dodatkowo to ostatnie wykonano z bardzo gęstej pianki, zapewniającej wygodę podczas wielogodzinnych partii. Fotel z łatwością można dostosować do potrzeb osoby o wzroście od 150 do 190 centymetrów. A ponieważ wyposażono go w podnośnik gazowy 4. klasy, to również łatwo dostosować wysokość siedziska do naszych wymagań.

więcej informacji nt. produktu

Mata GXT 715 Chair mat – niszcz przeciwników w grze, nie podłogę

Porysowane panele? Wyjeżdżone fotelem rysy na parkiecie? Zniszczony dywan? Już nie! Specjalna mata – Trust GXT 715 – ochroni każde podłoże, po którym gracze jeżdżą gamingowymi fotelami. Produkt jest łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu nawet rozlane napoje go nie zabrudzą. Wykonano go z elastycznego, ale wytrzymałego materiału, a zatem sprawdzi się na miękkim oraz na twardym podłożu, nie zmieniając swojego położenia. Mata pozwala używać foteli na szczególnie śliskich powierzchniach, jednocześnie zabezpieczając je przed uszkodzeniami. GXT 715 Chair mat jest bardzo twarda i odporna, dzięki czemu każdy fotel – biurowy czy gamingowy – z łatwością będzie się po niej toczył. Pokaźnych rozmiarów podkładka (99 na 120 centymetrów) pozwala nie obawiać się o świat rzeczywisty, kiedy emocje w tym wirtualnym sięgają zenitu i trzeba skupić się już tylko na rozgrywce.

więcej informacji nt. produktu

Biurko Trust GXT 711 Dominus

Wytrzymałe, odporne i niezwykle wygodne – oto biurko dla graczy Trust GXT 711 Dominus. W stalowym obramowaniu umieszczono płytę MDF grubości 18 milimetrów, której powierzchnię wzmocniono wysokiej jakości poliuretanową pianką. Na tym podłożu każdy ruch myszki zostanie doskonale przeniesiony do gry.

Specjalne wygięcia blatu oraz ergonomiczna budowa zapewniają idealne położenie dla rąk, nadgarstków i dłoni podczas nawet najdłuższych sesji w grach. GXT 711 Dominus Gaming Desk ma długość 116 centymetrów – co oznacza, że z łatwością da się na nim ustawić dwa pokaźnych rozmiarów monitory. Biurko wyposażono ponadto w specjalny system do opanowania i ukrywania kabli oraz w opcjonalne uchwyty na kubek i zestaw słuchawkowy. Ponadto bardzo łatwo je rozłożyć, dzięki czemu w kilka chwil da się rozpocząć grę. Ergonomiczny projekt umożliwia dostosowanie wysokości do wymagań użytkownika. GXT 711 Dominus Gaming Desk waży 19 kilogramów, a jego wymiary wnoszą 750 x 1160 x 760 milimetrów.

więcej informacji nt. produktu

Pierwsza w historii Trust Gaming wertykalna myszka opracowana z myślą o graczach.

Wyposażone w sześć programowalnych przycisków GXT 144 Rexx zmniejszy obciążenia, jakimi poddawane są nadgarstek i ramię podczas wielogodzinnych gier. Perfekcyjny chwyt zapewnia komfortowo zaprojektowane miejsce na kciuk, a zmiana ułożenia ręki nie wpływa rzecz jasna na jakość rozgrywki. GXT 144 Rexx sprawia, że dłoń i cała ręka są naturalnie ułożone, dzięki czemu mięśnie nie będą tak napięte nawet w trakcie najdłuższych, najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Twórcy myszki wzięli pod uwagę nie tylko wygodę, ale również dokładność. Dlatego też wyposażyli ją w niezwykle precyzyjny czujnik optyczny o dokładności do 10 000 DPI oraz gwarantowaną prędkość maksymalną 20G (250 centymetrów). Dostępny software pozwala dostosować myszkę idealnie do potrzeb gracza – oprogramować przyciski, podświetlenie RGB oraz opracować makra. Dedykowany przycisk umożliwia szybką zmianę DPI, a dwa klawisze umieszczone pod kciukiem ułatwiają nawigowanie po internetowych stronach. Myszka działa od razu po podłączeniu do komputera 180-centymetrowego, plecionego kabla USB.

więcej informacji nt. produktu

Wyprofilowana myszka dla graczy Trust GXT 121 Zeebo

Ergonomiczna myszka z modyfikowalnym podświetleniem LED, wyposażona w siedem programowalnych i niezwykle responsywnych przycisków. Zaawansowany software dostosowany do tego modelu pozwala na przystosowanie myszki dokładnie do naszych potrzeb. Można dzięki niemu oprogramować przyciski, podświetlenie oraz opracować wyjątkowo przydatne makra. Myszka waży 118 gramów, jest wyposażona w 180-centymetrowy kabel USB. Optyczny czujnik działa w rozdzielczości od 1200 do 3200 DPI.

więcej informacji nt. produktu

źródło: informacje prasowe / Trust Gaming