This War of Mine: Complete Edition trafi na Nintendo Switch 27 listopada

Antywojenna opowieść This War of Mine autorstwa 11 bit studios, która ukazała się w 2014 roku, skupia się na losach ludzi w czasie wojny, ciężarze życia w oblężonym mieście i o tym jaka jest cena zachowania godności w najgorszym z możliwych czasów. Od premiery była stale rozwijana o nowe scenariusze, historie, dodatki, nowych cywili, nowe miejsca w mieście Pogoren, w którym się dzieje akcja gry. Studio nie zwalnia tempa i przygotowuje edycję na konsolę Nintendo Switch.

This War of Mine: Complete Edition będzie zawierać dodatek Father’s Promise, dodatek The Little Ones, wszystkie darmowe rozszerzenia wydane do tej pory i będzie uaktualniona o wszystkie przyszłe dodatki bez żadnych dodatkowych opłat. W cenie równej $39.99 pojawi się w wersji cyfrowej oraz pudełkowej dzięki wydawniczemu wsparciu Koch Media Deep Silver.

W grze This War of Mine: Complete Edition nie wcielasz się w elitarnego żołnierza.

Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle. Tempo rozgrywki wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem.

Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.