Super Seducer 2 – recenzja

Jeśli twoje życie toczy się w piwnicy, a twoja najlepsza kobieta ma na nazwisko JPG, to Super Seducer 2 został stworzony z myślą o tobie. Super przystojny i bogaty podrywacz, z udokumentowanymi sukcesami, postanawia nauczyć zgraję nerdów sztuki podrywu. Przygotujcie więc najlepszą koszulę, teksty na podryw i ruszajcie na łowy.

Gra jest w zasadzie współczesną nowelką wirtualną

Przed naszymi oczami odtwarzany jest film, a w kluczowych momentach musimy podjąć decyzję, która wpłynie na sukces bądź porażkę naszego dzikiego podrywu. Twórcy przygotowali dla nas kilka scenek sytuacyjnych. Początkowo nawet mają sens – kobieta w restauracji, w barze etc. Jednak w momencie kiedy zaczynamy podryw jako starzejący się 50 letni arab to wiedziałem, że od tego miejsca będzie już tylko lepiej.

I nie zawiodłem się!

W drugiej części gry dowiemy się jak poderwać towarzyszkę życia w klubie ze Striptizem lub odwrotnie – kochankę na jedną noc. Co ciekawe tym razem do współtworzenia tej produkcji poproszono także żeńską ekspertkę. Dzięki temu pojawia się cała plansza z perspektywy kobiety. Drogie Panie – jeśli miałyście problem z wyrywaniem gorących ciach w barze, to od teraz wszelkie wasze problemy przestaną istnieć. Pojawienie się tego scenariusza wskazuje też fakt, że coraz więcej kobiet decyduje się na samotne życie w jaskini gamera. Cieszę się, że ten fakt został tutaj tak ładnie podkreślony.

Gra prezentowana jest w formie interaktywnego filmu

Ten przerywany jest opcjami dialogowymi, z których niektóre w oczywisty sposób są złe. Paradoksalnie to właśnie te złe decyzję sprawiają w grze najwięcej frajdy. Ot przykład: „Wsadź palec wskazujący w rozporek i wykonuj nim przywołujący gest, jak by to był twój penis”. Scenka odegrana po tej decyzji sprawiła, że popłakałem się ze śmiechu. Dodatkowo każde decyzja podsumowywana jest przez naszego podrywacza, dostajemy informację czy postąpiliśmy słusznie czy też nie.

Technicznie jest tutaj poprawnie

Zdarzają się sporadyczne literówki, a z bardziej rażących błędów natrafiłem na nie nagrane całe linie dialogowe. Graficznie nie ma tutaj o czym mówić bo mamy do czynienia z filmem, jest więc wyjątkowo realistycznie. Muzyka kojarzy się z klubem, więc pasuje tematycznie.

I to w sumie wszystko co ma do zaoferowania Super Seducer 2

Nie jestem w stanie stwierdzić do kogo skierowana jest ta produkcja. Scenariusze podrywu są w większości absurdalne. Jeśli lubicie się pośmiać z głupich żartów o podtekście seksualnym to może was to zainteresować.

W tytule na pewno odnajdą się też streamerzy, którzy mogą tutaj zrobić naprawdę niezły show dla swoich widzów.  Być może Super Seducer 3 pokaże nam coś więcej. I to nie żart bo w menu istnieje opcja umożliwiająca uzyskanie informacji o trzeciej odsłonie.

Ja wam dziękuję za uwagę i życzę udanych podrywów.