Star Conflict wciąż się powiększa – do gry trafiła nowa zawartość

Gaijin Entertainment, wydawca gry oraz Star Gem, jej producent informują, że 27 kwietnia 2018 pojawiła się najnowsza aktualizacja 1.5.2 do ich kosmicznego MMO.

Update „Reorganizacja Floty” to dalsza część prac nad poszerzeniem zawartości gry zapoczątkowanych przez aktualizację Journey. Tym razem trafiły do niej dziesiątki nowych elementów, począwszy od statków, przez moduły, aż po mniejsze elementy wyposażenia. Gracze otrzymają w ten sposób możliwość wykonywania znacznie większych modyfikacji swoich statków, by zwiększyć możliwości floty. Aktualizacja wielokrotnie zwiększa możliwe kombinacje podczas projektowania najbardziej niszczycielskich jednostek. Umożliwia w ten sposób niemal nieograniczony wybór przy komponowaniu międzygwiezdnej armii.

Łatka 1.5.2 poprawia również kilkanaście zgłaszanych przez graczy błędów, które w rzadkich przypadkach mogły pojawić się w grze. Aby dowiedzieć się więcej o nowościach i zmianach wprowadzonych przez nowy update, odwiedź stronę: http://star-conflict.com/en/news/1476-star-conflict-1-5-2-en

źródło: informacja prasowa