Star Conflict z aktualizacją 1.5.9. Co nowego w kosmosie?

Stargem Games oraz Gaijin Entertainment ogłosili premierę aktualizacji 1.5.9 do gry Star Conflict. Bazująca na wersji 1.5.7 łatka, wprowadza serię zmian i poprawek do gry. Od teraz gracze mogą dołączyć do bitew jeszcze szybciej, a weterani zyskali nowe możliwości rozwoju swojej floty oraz sposobność do zbicia fortuny, przy wykorzystaniu automatycznego systemu wymiany.

Nowości w Star Conflict

Jericho Command Fighter ‘Pilgrim’: Pilgrim to pierwszy okręt zdolny do awaryjnego lądowania na powierzchni planety lub stacji. Energia niewykorzystana przez silniki będzie spożytkowana w celu wygenerowania dodatkowej osłony lub do zwiększenia zasięgu oraz mocy głównego uzbrojenia. W ten sposób nawet asteroidę zamienisz w śmiercionośną broń!

Lot testowy: Gracze mają możliwość przetestowania różnorodnych okrętów, włącznie z opcją awaryjnego lądowania. W bezpiecznym sektorze można sprawdzić uzbrojenie, systemy obronne, a także pozostałe moduły okrętu nawet przed jego zakupem.

Dwie nowe mapy: Poszerzono galaktykę Star Conflict – na Huronie gracze odnajdą opuszczoną, dryfującą na orbicie wokół gazowego giganta bazę, będą musieli poddać swe umiejętności ciężkiej próbie, lawirując między asteroidami i resztkami innych statków. Terminal D, umieszczony zaraz ponad planetą podobną do Ziemi, oferuje przepiękne widoki, o ile gracze będą mieli okazję, by w ferworze walki zatrzymać się i je podziwiać.

Opcja ‘Brawls’: Nowy sposób na zabawę, w którym walki odbywają się na specjalnych, zmieniających się co tydzień warunkach. Jego głównym zadaniem jest zaoferowanie nowych wyzwań przeznaczonych zwłaszcza dla weteranów Star Conflict. Obecnie w obrębie Brawls dostępne są tryby: Beacon Capture, Survival, Combat Recon oraz Spaceboll.

Większe nagrody

Od teraz wszyscy użytkownicy, wraz z każdym kolejnym Poziomem Gracza, otrzymają w ramach prezentu licencję premium, która ważna będzie przez 2 dni. Pozwoli to na podwojenie zdobywanego doświadczenia oraz nagrody i pozwoli w szybki sposób rozbudować flotę, by przemierzać najdalsze zakątki galaktyki.

 Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie star-conflict.com

źródło: informacje prasowe