Snakebyte BATTERY:KIT (XboxOne) – zestaw akumulatorów za małe pieniądze.

Snakebyte niedawno zaprezentował nowe zestawy akumulatorów współpracujące z padami dla konsol z rodziny XboxOne. Dostępne są one w dwóch kolorach – czarnym i białym. Czy warto się nimi zainteresować?

Do tej pory w moim padzie korzystałem ze zwykłych baterii. Tym bardziej ucieszyłem się, kiedy otrzymałem do testów nowy zestaw Battery:Kit od Snakebyte. Akumulatory pasują do każdego rodzaju padów z rodziny Xbox: Xbox One, Xbox One S, Elite oraz Xbox One X. Cały zestaw zapakowany jest w małe pudełeczko – z całkiem konkretną zawartością. Dwa akumulatory o pojemności 700 mAh, podwójny kabel USB oraz instrukcja obsługi.

Akumulatory wyposażone są we wskaźnik LED, który na bieżąco pokazuje stan ich naładowania, a dzięki zastosowaniu kabla Dual USB posiadacze dwóch kontrolerów mogą ładować je jednoczenie – koniec z poszukiwaniem kolejnego kabla! W pełni naładowane baterie pozwalają na około 6 godzin nieprzerywanej zabawy. Same akumulatory są bardzo solidnie wykonane, i bez żadnego problemu umieściłem je w padzie zamiast standardowego pojemniczka na baterie.

Ale największym plusem prezentowanego zestawu jest cena – możemy go zakupić między innymi na Amazonie, za około 70zł. Jeśli więc tak jak ja, masz dosyć ciągłego biegania do sklepu po zwykłe baterie do swojego kontrolera – zainteresuj się zestawem od Snakebye – stosunek cena / jakość jest tutaj bardzo korzystny.