SMITE z patchem 3.8 + rozdajemy darmowe skiny

Właśnie swoją premierę miał patch 3.8 do pierwszoosobowej gry typu MOBA – Smite. Oprócz dodatkowego balansu w postaciach i przedmiotach, twórcy oddali nam do dyspozycji nowego boga – Susano. Świeżo dodany obiekt kultu jest władcą burz i to na jej możliwościach oparte są jego umiejętności. Standardowo oprócz postaci możemy odblokować również inny wariant kolorystyczny.

Jednak to nie wszystkie nowości w sklepie – nowe skórki możemy kupić również dla bogów takich jak Apollo, Janus, Loki, Xbalanque, Nemesis oraz Masteries. Warto nadmienić, że dla Lokiego zostały odblokowane dwa style (Joki oraz Last Laugh), a przy zakupie jednej ze skórek do 24 maja, drugą otrzymamy gratis. Last Laugh Loki będzie dostępny w sprzedaży tylko przez chwilę, dlatego kolekcjonerzy skinów już teraz powinni myśleć o zakupie.

Do czasu opublikowania nowego patcha, możemy odblokować nowy avatar wpisując kod #AlliedStrong w sklepie. 

Oprócz aspektów wizualnych, twórcy wpłynęli również na rozgrywkę i jej balans. Przywrócony został Speed Buff na mapie Conquest, a przedmioty Blood Forge oraz Wind Demon zostały wzmocnione (Blood Forge nowe działanie pasywne oraz zwiększenie mocy przy niewielkim wzroście ceny, a Wind Demon nowe działanie pasywne). Czy wpłynie to na Hunterów? Przekonamy się o tym wkrótce.  Dodatkowo zmienione zostały atrybuty umiejętności pasywnych i aktywnych kilku bogów, jednak to unieruchomienie zamiast spowolnienie przez umiejętność Xiang Tana jest informacją, o której należy pamiętać przed kolejnym pojedynkiem. Do tego wszystkiego należy dodać zmiany w innych przedmiotach oraz skrzynkach, poprawki mniejszych błędów czy dodanie nowych przedmiotów dostępnych za Fantasy Points. Jak te nowości wpłyną na rozgrywkę? Już teraz aktualizujcie grę i sami się o tym przekonajcie!

Z okazji wydania nowego patcha mamy dla Was kody na nowe postacie i skiny do wykorzystania w grze na PC. 

A co mamy? 🙂
2 x Susano/Scarlet Storm
2 x Janus/Riftshaker
2 x Nemesis/Red Vengeance
2 x Loki/Joki
2 x Loki/Last Laugh

Czyli łącznie 10 kodów.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć postać i skina?
Wypełnij poniższy formularz i czekaj na losowanie, które odbędzie się 12.05.2016 o 20.00.

Wyniki konkursu:

Susano/Scarlet Storm : /u/rocketgeno i /u/Azigoth

Janus/Riftshaker : /u/skullcrusher5 i /u/RobotWizz

Nemesis/Red Vengeance : /u/lexie65 i sai[..]@gmx.fr

Loki/Joki : dc[…]@yahoo.com i son[…]@yahoo.com

Loki/Last Lauh : /u/RainbowMosh i /u/FoxMel

Zwycięzcom gratulujemy!