Jedna z oryginalniejszych produkcji tego lata – Serial Cleaner od polskiego studia iFun4All, została zapowiedziana na Nintendo Switch.

W grze wcielamy się w tytułowego zawodowego sprzątacza, którego zadaniem będzie wyczyszczenie najróżniejszych miejsc zbrodni jakie spotkamy. Części ofiar, wszechobecne kałuże krwi, narzędzia czynów zabronionych – wszystko to czeka na nasze poświęcenie i prężnie działającego mopa. Czy wspomniałem, że to nie my jesteśmy po tej dobrej stronie, a policjanci pilnujący całego pobojowiska? Dołączę do tego ciekawą oprawę graficzną, stylizowaną na lata 70 poprzedniego wieku. Czy znajdziecie lepszą skradankę o równie dziwnej tematyce?

Jeśli was to zaciekawiło, to gra zadebiutuje na Switcha jeszcze w tym kwartale roku, a po więcej informacji zachęcam wejść na fanpage Serial Cleanera – https://www.facebook.com/serialcleanerofficial/. Poniżej najświeższe screeny z najnowszej wersji na konsolę Nintendo i trochę starszy trailer. Mniam!

 

O Autorze

Lubię gry Indie, które totalnymi Indiami nie są. Przepadam za ładną grafiką, która piksele swe ukazuje. Lubię focić bez selfików. No i czasami coś uda się napisać. Obecnie gram głównie na Nintendo Switch.

Podobne posty