Secret of Mana i Sword Art Online: Fatal Bullet w planie wydawniczym Cenegi

Cenega nie zwalnia tempa – w dniu dzisiejszym zostały zapowiedziane kolejne dwie gry, które zostaną wydane przez polskiego dystrybutora.

Secret of Mana – PS4 (data premiery: 15.02.2018)

Remake jednej z najlepszych gier z gatunku jRPG – Secret of Mana – trafił do planu wydawniczego Cenegi. Tytuł, przygotowany z myślą o konsolach PlayStation4, ukaże się 15 lutego w angielskiej wersji językowej.

Pamiętna i uwielbiana przez fanów gatunku przygoda Randiego, Primm i skrzata Popoi’a zostaje przywrócona do życia dzięki odświeżonej grafice 3D oraz poprawionej rozgrywce, aby ponownie skraść serce fanom tytułu i oczarować zupełnie nowych graczy.

Pierwotnie wydana w 1993 roku i uważana za jedną z najlepszych z gatunku jRPG, gra Secret of Mana zaprasza do przepełnionej akcją przygody, w której gracze będą mogli ponownie wcielić się w role Randiego oraz jego dwóch towarzyszy – dziewczyny Primm oraz skrzata imieniem Popoi. Wspólnie staną do walki z niebezpiecznym imperium aby odzyskać zaklętą moc Many oraz przywrócić spokój w tej magicznej krainie.

Poza wiernym odtworzeniem uwielbianej przez graczy historii Randiego, Primm i Popoi’a, Secret of Mana będzie zawierał także wiele nowych funkcji i ekscytujących aktualizacji, przygotowanych dla graczy, w tym:

  • Całkowicie odświeżona ścieżka dźwiękowa – stworzona na nowo oprawa muzyczna oraz ponownie zdubbingowane postacie
  • Grafika 3D – odświeżona szata graficzna całej gry; barwny, wypełniony Maną świat po raz pierwszy przebudowany w 3D
  • Ulepszona rozgrywka – oryginalny system rozgrywki został tak przerobiony, aby całość tworzyła nowoczesną grę RPG akcji
  • Dodane sceny dialogowe – najbardziej istotne sceny z podstawowej historii są przedstawione teraz w zupełnie nowy sposób

Sword Art Online: Fatal Bullet – PS4, Xbox One (data premiery: 23.02.2018)

Do planu wydawniczego firmy Cenega trafiła gra RPG akcji autorstwa Dimps Corporation, pt. Sword Art Online: Fatal Bullet. Tytuł ukaże się 23 lutego na konsole Playstation® 4 i Xbox One w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami. Gra dostępna będzie również w edycji kolekcjonerskiej, zawierającej dwie figurki w specjalnych strojach, drukowany artbook i mapę świata.

Zostań bohaterem Gun Gale Online! Wejdź w interakcje z bohaterami oryginalnych powieści, anime i gier z serii Sword Art Online w bogatym, posiadającym niepowtarzalny charakter wirtualnym świecie. Walcz z przeciwnikami, używając nowych broni i różnicuj rozgrywkę, tworząc nowe umiejętności i zdolności. Poza kampanią dla jednego gracza, Sword Art Online: Fatal Bullet czekają na ciebie również rozgrywki wieloosobowe!

Pierwszy raz w serii Sword Art Online głównym protagonistą nie będzie jedna ze słynnych postaci znanych z anime. W ręce gracza zostanie oddany potężny kreator postaci pełen opcji personalizacji, między innymi jego płci, wyglądu i statusu; wszystkie wybory wpływać będą na styl walki i ścieżkę przygody. Stworzony bohater będzie grywalny w trybach offline i online, umożliwiając jednoczesną rozgrywkę od dwóch do ośmiu graczy.

Gdyby tego było mało, szykuje się wielki powrót głównych bohaterów z poprzedniej serii – Asuna, Leafa, Silica i Lisbeth dołączą w nowych, oryginalnych kostiumach!

źródło: informacje prasowe, Cenega