RPG akcji Moonlighter wyląduje na Xbox One, PCtach i PS4 już 29 maja!

Moonlighter – RPG o dzielnym Willu, sklepikarzu za dnia i łowcy przygód w nocy, stworzony przez studio Digital Sun i wydawany przez 11 bit studios  – zadebiutuje na konsolach Xbox One, PS4 oraz na komputerach PC we wtorek 29 maja.

Gra rozpoczyna swoją opowieść w chwili, gdy w czasie prac archeologicznych odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka – a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek…

W dystrybucji cyfrowej gra będzie dostępna we wszystkich głównych sklepach: Windows Store, Xbox Store, PlayStation Store, Steam, GOG i innych a także w dystrybucji pudełkowej, w ramach której ukaże się limitowana Signature Edition. Ta ostatnia zawiera dwustronny medalion z gry, plakat z artworkiem z gry oraz Żelkowego Stworka, którego możesz miętosić niczym stress balla zastanawiając się jak przechytrzyć innych sklepikarzy z wioski Willa, czyli Rynoki. Moonlighter ukaże się w cenie cyfrowej $19.99 (i podobnie w innych walutach) a szczegóły wydania pudełkowego zostaną podane później, podobnie jak możliwość zamówień przedpremierowych.

źródło: informacja prasowa