Rocket League i Dying Light wspólnie szykują się do apokalipsy zombie!

Techland i Psyonix nawiązali współpracę, dzięki czemu od teraz grając w Dying Light możesz zasmakować Rocket League i odwrotnie. Do niedawno wydanej Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona Techland wprowadził terenowe buggy, umożliwiające rozjeżdżanie zombiaków na terenach wiejskich wokół Harran. Równolegle Rocket League otwiera się na nowych graczy za sprawą premiery na Xbox One. Od teraz posiadacze tej konsoli mogą cieszyć się piłką samochodową.

dlrlt
“Jesteśmy namiętnymi graczami w Rocket League. Z racji tego, że w obu grach można wyżyć się za kierownicą, pomyśleliśmy o współpracy. Teraz fani obu gier mogą cieszyć się z wyjątkowej zawartości.” – powiedział Tymon Smektała, producent w Techlandzie.
Od dzisiaj gracze Dying Light: The Following mogą skorzystać z oficjalnego malowania Rocket League. Wystarczy użyć kodu LightMyRocket na tej stronie.

Jeśli chcesz zobaczyć jak skórka prezentuje się na żywo, obejrzyj ten zwiastun:
https://youtu.be/310I0idUN90

Analogicznie gracze Rocket League mogą skorzystać z dodatków inspirowanych Dying Light.
“Dzięki niegasnącemu sukcesowi Rocket League udało nam się nawiązać współpracę ze świetnymi firmami. Nie mieliśmy wątpliwości, że pojawienie się w grze AAA takiej jak Dying Light to świetna sprawa.” – powiedział Social Media Marketing Manager, Kyle Lemmon.
 
Zarówno Dying Light: The Following – Enhanced Edition jak i Rocket League są dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

źródło: informacje prasowe Techland