Rastakhan’s Rumble – zapowiedziano nowy dodatek do Hearthstone!

Zapowiadanie nowego dodatku do Hearthstone stało się już praktycznie tradycją każdego Blizzconu. A żeby tradycji stało się za dość – i tym razem na fanów czekały wieści o nowym rozszerzeniu.

Tym razem Blizzard zabierze nas do świata Trolli.

W wielkiej bitwie weźmie udział 9 drużyn – każda z nich dowodzona będzie przez championa, przypisanego do jednej z klas w grze. Dodatkowo, do gry dodane zostaną starożytne duchy, które w karciance występować będą pod postacią legendarnych stronników. Wraz z premierą dodatku do gry zawita nowa mechanika – Overkill. Jak wskazuje nazwa, jeśli przy użyciu karty z tą mechaniką uda wam się zabić stronnika z „nadwyżką” ataku, otrzymacie dodatkowy bonus określony w opisie karty.

Poniżej znajdują się wszystkie zapowiedziane na otwarciu Blizzconu karty.

Preorder dodatku zawierać będzie 50 pakietów kart, ekskluzywny rewers oraz nowego bohatera – Króla Rastakhan.  Kosztować będzie 49.99 euro. Dodatkowo, będziecie mogli zakupić tańszą paczkę zawierającą 17 pakietów za 19.99 euro – ta również będzie zawierała rewers.

Premiera dodatku zapowiedziana została na 4 grudnia.

Przypominam także, że logując się do gry 2 i 3 listopada otrzymacie bonusy z okazji Blizzconu – złote karty Star Aligner i Secret Plan, oraz jeden pakiet rozszerzenia The Boomsday Project.

Dodatkowo, gracze którzy zakupią zapowiedziany dzisiaj remaster Warcrafta III otrzymają bonusowy rewers do gry.