Przegląd premier – Luty 2017

Pewnie niektórym ciężko połapać się we wszystkich nowościach, dlatego przygotowaliśmy dla Was listę ciekawych tytułów, które wyjdą w miesiącu

LUTY

Nioh – 8. lutego (PS4)

Wzorowany na soulsach action-RPG, którego akcja dzieje się w fikcyjnym świecie zbliżonym do Japonii, z początku XVIII wieku, ogarniętej wówczas wojną domową. Główny bohater, marynarz William, trafia tam i zostaje zwerbowany przez popleczników szoguna oraz poproszony o pomoc w zwalczaniu plagi demonów.

Brut@l – 9. lutego (PC)

Gra akcji będąca współczesną interpretacją starych „tekstowych” dungeon crawlerów, która trafia w końcu na PC.  Mając jedynie pochodnię i tarczę, musimy mierzyć się z kolejnymi wrogami, w losowo generowanych lochach i wyrżnąć sobie drogę na sam dół by pokonać ostateczne zło.

For Honor – 14. lutego (PC, PS4, XONE)

Symulator rycerza na średniowiecznym polu bitwy z dużym naciskiem na multiplayer. Mamy okazję ścierać się m.in. w rozgrywkach 4 na 4, 2 na 2 czy 1 na 1. Gra oferuje trzy różne klasy postaci oraz kampanię single player.

Sniper Elite 4 – 14. lutego (PC, PS4, XONE)

Strzelanka z elementami skradanki, w której wcielamy się w rolę snajpera pomagającego włoskiemu ruchowi oporu. Nowa odsłona serii obiecuje ładniejsze i większe mapy oraz więcej tego, co gracze już lubią w Sniper Elite.

How to Survive 2 – 17. lutego (PS4, XONE)

Tym razem survival wkracza na konsole, a wraz z nim tryby multiplayer oraz co-op. Ponadto twórcy obiecują usprawniony crafting, a dla weteranów przygotowano specjalne, trudniejsze questy oraz tryb hordy.

Halo Wars 2 – 21. lutego (PC, XONE)

Strategia czasu rzeczywistego obiecująca dynamikę rodem z gier Halo i nowość w postaci trybu Blitz, który dodaje elementy karcianki. Twórcy oferują zarówno kampanię jak i potyczki z żywymi graczami w kilku różnych trybach.

LEGO Worlds – 24. lutego (PS4, XONE)

Wieloosobowy, sieciowy sandboks w którym możemy stworzyć dla siebie, z pomocą losowej generacji, cały świat i jego mieszkańców. Świat możemy zwiedzać, wchodzić w interakcje z nie zawsze przyjaznymi mieszkańcami oraz zapisywać i udostępniać innymi. Czyżby konkurencja dla Minecrafta?

Horizon: Zero Dawn – 28. lutego (PS4)

Gra akcji z widokiem TPP, w której wcielamy się w Aloy – łuczniczkę i łowczynię żyjącą w świecie opanowanym przez roboty. Twórcy kuszą otwartym i ciekawym światem, elementami RPG (jak rozwijanie postaci czy wykonywanie zadań dla różnych frakcji) oraz opcją wytwarzania własnych broni.

Torment: Tides of Numenera – 28. lutego

Staroszkolny RPG, który oferuje nam wspaniały, dziwaczny świat, dobre dialogi, ciekawe postacie i gwarancję, że nasze wybory mają znaczenie. Czy muszę mówić coś więcej? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to rzućcie okiem na naszą relację z pokazu gry 😉 Warto też wspomnieć, że gra wychodzi w pełnej polskiej wersji językowej.

Realpolitiks – Luty 2017

Czy Polska umie w kosmos? Jak wyglądałaby wojna Rosji z NATO? Co by było, gdyby Unia Europejska się rozpadła? Jeśli zadajecie sobie te pytania, to Realpolitiks jest dla was, bowiem jest to symulator współczesnego państwa, w którym mamy poznać zarówno blaski jak i cienie rządzenia państwem.

South Park: The Fractured But Whole – początek 2017 roku

Kolejny RPG w świecie South Parka, tym razem wrzucający nas w świat superbohaterów i superłotrów. Twórcy obiecują rozszerzony system rozwoju postaci oraz lepszą mechanikę systemu walki. Ponadto rozgrywka dziewczyną i chłopakiem ma znacząco się różnić od siebie. Fani South Parka czekają w napięciu.