Premiery tygodnia w ID@Xbox

ID@Xbox to program Microsoftu zrzeszający najnowsze i warte uwagi „indyki” w jednym miejscu. Co w tym tygodniu przygotowali dla nas twórcy?

Strange Brigade

Jest to trzecioosobowa strzelanina stworzona i wydana przez firmę Rebellion. Z maksymalnie trójką znajomych przemierzymy niezwykłe ruiny i pozostałości po imperium Brytyjskim, kosząc przy tym hordy nieumarłych, wskrzeszonych przez tajemniczą egipską królową-czarownicę.

Premiera: 28 sierpnia 2018

Splash Blast Panic

Gra nastawiona na tryb wieloosobowy. Gracze mają za zadanie zrzucić się nawzajem poza ekran, a pomóc w tym mają pistolety na wodę.

Premiera: 28 sierpnia 2018

Shikhondo: Soul Eater

Gra jest typowym Shoot’em up’em, który znajdzie odbiorców szczególnie wśród fanów stylistyki typowej dla dalekiego wschodu.

Premiera: 28 sierpnia 2018

Bad North

Strategia czasu rzeczywistego, w której młody książę i księżniczka muszą zebrać armię przeciwko wrogim wikingom.

Premiera: 28 sierpnia 2018

DayZ

Tej gry prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Swego czasu była hitem i jednym z protoplastów trendu na survival w grach. Jest to oczywiście pierwszoosobowa strzelanina w konwencji postapo. Początkowo była jedynie modem do Army II, później jednak została przemianowana na pełnoprawną grę i we wczesnym dostępie trafiła do użytkowników PC-tów, a teraz możemy ją przetestować na konsoli Microsoftu.

Premiera: 29 sierpnia 2018

3on3 FreeStyle

Sportowa zręcznościówka dziejąca się na boisku koszykówki ulicznej. Produkcja jest darmowa z ewentualnymi mikropłatnościami. Każdy może spróbować swoich sił już 29 sierpnia 2018.

Twin Robots: Ultimate Edition

Pomóż robotom przejść testy i uciec ze starej fabryki w jednym kawałku!

Premiera: 29 sierpnia 2018

Divinity: Original Sin 2

Zbierająca świetne oceny klasyczna gra RPG z turowym systemem walki i kamerą w rzucie izometrycznym. Produkcja została częściowo pokryta z pieniędzy ze zbiórki na portalu crowdfundingowym i okazała się wielkim sukcesem.

Premiera: 30 sierpnia

The VideoKid

Mała gra wyceniona na zaledwie 5 dolarów. W tej wcielimy się skate’era ciskającego we wszystko kasetami VHS. Ubogi gameplay wynagradzać ma klimat lat 80 bogaty w masę smaczków i nawiązań do popkultury.

Premiera: 31 sierpnia