Premiera gry Discovery: Diesel Brothers już w ten piątek!

Już w najbliższy piątek do sprzedaży trafi pudełkowa wersja gry Discovery: Diesel Brothers. Tytuł na podstawie popularnego programu telewizyjnego stacji Discovery Channel ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC z Windows.

W grze dołączycie do słynnej ekipy Diesel Brothers.

Weźmiecie na warsztat największe czterokołowce, przerobicie je na napędzane dieslem monstra, a następnie przetestujecie na torze. Tytuł będzie zawierał także tryb multiplayer – dzięki niemu, zamienicie w mechanika swoich przyjaciół. Współpracujcie by wyremontować, stuningować, pomalować, okleić, a następnie sprzedać z zyskiem swoje legendarne fury.

Premierowe wydanie gry w pudełkach poza płytą z grą będzie zawierać bandanę z logo Diesel Brothers. Dodatkowo po aktywacji gry na platformie Steam do 24 maja włącznie, posiadacze tego tytułu uzyskają komplet dodatków kosmetycznych w grze, które wyróżnią pojazdy na tle konkurencji. Ponadto na premierę, wyłącznie w salonach Empik, dostępna będzie limitowana edycja gry z soundtrackiem na CD, na którym znajdzie się 16 utworów ze stacji radiowych z gry oraz elektroniczną wersją papercrafta.

Grę Diesel Brothers: Truck Building Simulator znajdziecie także na Steam.