Pizza Connection 3 – Pizza Creator udostępniony!

Spragnieni pizzy? Głodni jak zawsze? Kto nie lubi ciągnącej się mozzarelli, z pysznymi składnikami niech pierwszy rzuci kamieniem!

Jak wspominaliśmy już w maju – nadchodzi Pizza Connection 3, kolejna wersja udanej serii o prowadzeniu własnej pizzerii. Tymczasem twórcy udostępnili za darmo jedno z ciekawszych narzędzi dostępnych w grze – Pizza Creator.

Oczywiście nie obyło się bez paru zmian i ulepszeń. Wprowadzono kompletną nowość – nie ogranicza nas już okrągły kształt pizzy. Już teraz możemy wybrać kwadratową, kleksa, a nawet trójkątną. Za mało wam? Bez problemu możecie ugnieść dowolną formę, na jaką macie tylko ochotę. Dokładając do tego prawię setkę składników, w trzech różnych wariantach wielkościowych – już nigdy nie ułożycie takiej samej pizzy dwa razy.

Po takim pokazie, nie mam obaw o pełną wersję – widać napracowanie i dbanie o szczegóły. Twórcy nawet przygotowali konkurs na najładniejszą pizzę. Wystarczy, że z gry zalogujecie się na swoje konto Facebook i udostępnicie w specjalnej aplikacji swój twór. Wygrany dostaje klucz do pełnej wersji Pizza Connection 3 – więc warto chwilę się pobawić.

Pizza Connection 3 – Pizza Creator możecie pobrać za darmo z Steama.