PGA 2017 – zapowiedź + wygraj bilety na PGA

Poznań Game Arena, czyli jedna z największych imprez branży growej w Polsce, rozpoczyna się już w najbliższy piątek. Tegoroczna edycja ma być rekordowa nie tylko pod względem frekwencji, lecz również ilości atrakcji.

Tradycją na PGA jest obecność czołowych firm z branży. W tegorocznej edycji wezmą udział tacy giganci jak Microsoft, Nintendo, Asus. LG czy CDP. Lecz PGA to nie tylko wielcy. Swoje miejsce zdobyli również producenci gier Indie, wśród których warto wspomnieć o 11 bit studios czy Klabater. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza Klabater, czyli polski wydawca gier niezależnych, mocno wspierany przez CDP. Na PGA zaprezentują takie tytuły jak Regalia: Of Men and Monarchs oraz We. The Revolution. Z niecierpliwością czekamy zwłaszcza na ostatni z tytułów, który rozgrywa się w czasach rewolucji francuskiej. Oj, będzie się działo!

Choć PGA rozpocznie się dopiero za kilka dni, to już dziś możemy przewidywać, jakie wydarzenie skradnie serca znacznej części widowni. Mowa tu oczywiście o pierwszej w Polsce, publicznej, prezentacji Xboxa One X. Targi to nie tylko najnowszy sprzęt. Pomyślano również o miłośnikach konsol sprzed lat. Specjalna strefa retro pozwoli przenieść się w czasie i zasiąść przed takimi konsolami jak Amiga, Atari czy Commodore.

Naturalnie to nie wszystkie atrakcje, które przygotowali organizatorzy! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź oficjalną stronę internetową PGA, gdzie znajduje się szczegółowy plan wydarzeń.

KONKURS!

Również i my przygotowaliśmy dla was niespodziankę! Z okazji zbliżającego się wydarzenia zorganizowaliśmy konkurs w którym do wygrania mamy dwie jednorazowe wejściówki na teren PGA, do wykorzystania w sobotę lub niedzielę.

Zasady są proste – napisz, które stoisko chciałbyś odwiedzić. Weźmiemy pod uwagę wszystkie komentarze zamieszczone zarówno na stronie, jak i na naszym facebookowym profilu do dnia 4.10.2017 do godziny 20.00! Wybierzemy dwie odpowiedzi, a zwycięzcy otrzymają bilety w dowolnym dniu w Poznaniu. Pamiętajcie, zamieszczenie komentarza na FB i naszej stronie to podwójna szansa na wygraną :)! Powodzenia!