OPTIMUS wspiera esportową drużynę Codewise Unicorns

OPTIMUS, legendarna marka, tworząca wysokiej klasy komputery, aktywnie wspiera polską scenę esportową, pojawiając się na różnorodnych imprezach gamingowych na terenie całego kraju. Teraz OPTIMUS staje ramię w ramię z jedną z najlepszych polskich drużyn CS: GO – Codewise Unicorns.

Codewise Unicorns to jeden z czołowych zespołów grających w Counter-Strike: Global Offensive.

Organizacja powstała 8 września 2017 roku z inicjatywy Roberta Gryna. Kilka dni później, 12 września, ogłoszono pierwszy skład. Większa część zespołu trwa w nim do dzisiaj, odnosząc kolejne zwycięstwa. Wystarczył niecały rok, aby ekipa znalazła się w czołówce rankingu polskich drużyn, zajmując wysokie pozycje w turniejach takich jak: East Games United 2017, Ecenter Copernicup 2018 czy podczas 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Polskie „jednorożce” otrzymały wsparcie od marki OPTIMUS.

Firma przekazała im sprzęt, który będzie służył zawodnikom zarówno podczas treningów, jak i w trakcie najbardziej emocjonujących zmagań turniejowych. Codewise Unicorns otrzyma do dyspozycji moc obliczeniową procesora marki Intel oraz osiągi karty graficznej MSI, które z pewnością okażą się ogromną pomocą na drodze do kolejnych zwycięstw.