OMiLi – nowy mikrofon w ofercie firmy HIRO

HIRO, polski producent akcesoriów i sprzętu dla graczy, wprowadza na rynek kolejny mikrofon, tym razem przeznaczony nie tylko dla streamerów, ale również osób rozglądających się za urządzeniem, które pomoże rozkręcić im każdą imprezę w gronie rodziny czy przyjaciół. OMiLi, wraz z MILO i ICHOS, poprzednimi mikrofonami HIRO, wyróżnia się łatwością obsługi, jakością dźwięku i wyjątkowo przystępną ceną.

Podobnie jak w przypadku innych mikrofonów HIRO, OMiLi charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia i dużą czułością, a więc cechami niezbędnymi do skutecznej komunikacji z członkami drużyny lub streamowania własnej rozgrywki w sieci. Urządzenie wyposażono w funkcję dodatkowej redukcji szumów, minimalizującej zbieranie dźwięków z otoczenia, dla czystej transmisji głosu.

OMiLi działa w oparciu o technologię Plug and Play, dzięki czemu jest gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do gniazda USB. Nie potrzebuje on żadnej dodatkowej konfiguracji ani zewnętrznego oprogramowania. Wytrzymały i giętki kabel chroniony przez dobrej jakości oplot tekstylny gwarantuje długą żywotność mikrofonu, ponieważ będzie on mniej narażony na przerwania, zagięcia czy złamania.

Tym, co wyróżnia OMiLi spośród innych mikrofonów HIRO jest możliwość wyjęcia go ze statywu, odpięcia kabla i używania niezależnie. Trójnogi stojak zapewnia stabilizację i oparcie dla sprzętu podczas streamowania swoich rozgrywek i komunikacji ze znajomymi. Dzięki możliwości usunięcia kabla, jeżeli zajdzie taka konieczność, można chwycić za mikrofon i wspólnie bawić się przy karaoke bądź innej imprezowej grze wymagającej odbioru dźwięku. OMiLi doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach.

Mikrofon trafi do sprzedaży 28 sierpnia 2018 roku w cenie 99zł – dostępny będzie w sklepie NTT.

źródło: informacje prasowe