Nowy zwiastun Symulatora Farmy 17: Pure Farming

Przed targami Gamescom w Kolonii Wydawnictwo Techland ogłosiło, że wprowadzi na rynek własną grę rolniczą – Symulator Farmy 17: Pure Farming. Dziś został udostępniony najnowszy zwiastun nadchodzącej gry.

Symulator Farmy 17: Pure Farming spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy podczas niemieckich targów. Pierwszy zwiastun produkcji, za którą odpowiada Techland wspólnie z niezależnym studiem Ice Flames, prezentuje nam pełnię różnorodności oferowanej przez grę.

Symulator Farmy 17: Pure Farming przygotowuje graczy na pełne doświadczenie farmerskie. Gracz będzie miał okazję sprawdzić się w niemal każdej możliwej gałęzi współczesnego rolnictwa, a rozgrywka będzie toczyła się w zróżnicowanych lokacjach – farmy będziemy mogli rozwijać na 4 kontynentach – Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej. Każdy z regionów bedzie posiadał charakterystyczne dla siebie uprawy.

W grze będą dostępne w pełni licencjonowane maszyny, prosto od wiodących producentów. Będzie to okazja aby wypróbować marki rolnicze takie jak Zetor, Mitsubishi, McCormick, DAF, Landini czy Akpi. Należy regularnie serwisować je w warsztacie, dbać o kontrolę zużycia poszczególnych elementów, aby zawsze były gotowe do pracy. Gracz, czyli właściciel farmy, to prawdziwy przedsiębiorca. Musi więc też zająć się przyjmowaniem nowych pracowników oraz rozwijaniem ich umiejętności. Jest to niezwykle ważne, gdyż to oni będą dbać o gospodarstwo w momencie gdy gracz będzie odwiedzał swoje włości w innych rejonach świata. Gra to także okazja współpracowania na polu ze znajomymi – producent zapowiedział tryb dla maksymalnie 4 graczy.

Symulator Farmy 17: Pure Farming będzie dostępny w pierwszym kwartale 2017 roku.

źródło: informacje prasowe