Nowy pad do PlayStation 4 produkcji Razera

Jeżeli standardowy pad do Playstation 4 lub jego odświeżona wersja Wam nie odpowiada – Razer ma dla Was propozycję. Poznajcie Razer Raiju.

rzr_raiju_rgb_png_01

 

Nowy, oficjalny, licencjonowany kontroler na pewno przypadnie do gustu graczom, preferującym pad od Xbox’a. Nie uświadczymy tutaj charakterystycznej zamiany „krzyżaka” z lewą gałką jednakże od razu widać, że producent wzorował obudowę na najnowszym kontrolerze od Microsoftu. Produkt został stworzony z myślą o profesjonalnym gamingu. Odnajdziemy tutaj dodatkowe bumpery i triggery (z możliwością blokady przycisku), a pod palcami wyczujemy gumę pozwalającą pewniej trzymać kontroler.

rzr_raiju_rgb_png_06

 

Redesignu doczekały się również pokryte gumą gałki posiadające teraz wypustki. Na uwagę zasługują też cztery dodatkowe przyciski pozwalające między innymi wyciszyć mikrofon lub regulować dźwięk. Za pomocą tego samego panelu zmienimy profile różnych konfiguracji kontrolera w naszych ulubionych produkcjach. Z innowacyjnych rzeczy z DualShocka 4 został przeniesiony touchpad, ale niestety nie znajdziemy tutaj światła z przodu kontrolera, więc część gier odpada nam na starcie wraz z wieloma produkcjami przeznaczonymi na VR.

rzr_raiju_rgb_png_05

 

Producent chwali się trybem „hair trigger” pozwalającym osiągnąć „ultraszybkie reakcje”. Jak szybko reaguje kontroler i jak się sprawuje – chętnie Wam opiszemy, gdy tylko trafi on w nasze ręce. Oficjalna cena produktu to 169,99€. Czyli około 750zł.