Nowości z serii Dobra Gra już od jutra w sklepach

Już jutro w serii Dobra Gra pojawiają się zupełnie nowe produkty. E.T. Armies, czyli FPS utrzymany w klimatach science fiction, wyścigi legendarnych, ekskluzywnych aut – gra GT Legends, a także realistyczny symulator wyścigowy RACE Injection. Wszystkie gry będą dostępne na rynku w cenie 19,90 zł na platformę PC.

E.T. Armies

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JGKa2JVYQbI] E.T. Armies to dynamiczna gra akcji utrzymana w klimatach science fiction. Jest pierwszoosobową strzelaniną, której akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Ludzkość toczy bezwzględną walkę o dostęp do naturalnych zasobów Ziemi. Część z nich opuszcza już planetę. Pozostali walczą o dominację nad szczątkami dawnej cywilizacji. Gracz wciela się w jednego z żołnierzy koalicji usiłującej utrzymać ład i porządek oraz nie dopuścić do zagłady ludzkości. Otrzymuje dostęp do szerokiego arsenału futurystycznych broni, a podczas rozgrywki towarzyszą mu widowiskowe sceny i dynamiczne pola walki. Grze towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa, a silnik Unreal Engine zapewnia spektakularne oświetlenie oraz szczegółowe animacje postaci oraz obiektów. Gra na polskim rynku pojawi się z dodatkami w postaci cyfrowego artbooka oraz sountracku.

GT Legends

GTLegends
Akcja gry toczy się w ponad 25 wiernie przedstawionych lokalizacjach jak np. tory wyścigowe Imola, Monza czy Mondello Park.

Gra jest ukłonem dla legendarnych i ekskluzywnych samochodów, które odcisnęły swoje piętno w historii motoryzacji. W garażu odnajdujemy marzenia każdego fana samochodów. Są tam Austin Mini Cooper S, Ford Capri, Corvetta Stingray, a także takie perełki jak Porsche 911 RSR czy Mercedes 300 SL. Łącznie gracz ma w posiadaniu ponad 90 pięknie oddanych modeli aut z autentycznymi dźwiękami ich silników. Twórcy gry przenoszą gracza w okres wyścigów z przełomu lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Jest to epoka dzikiej i nieujarzmionej mocy, potężnego hałasu silników oraz nieposkromionych kierowców. Gra posiada 5 poziomów trudności i wciągający tryb kariery.

RACE Injection

RACE Injection to specjalne wydanie realistycznego symulatora wyścigowego RACE 07. W pudełku oprócz podstawowej wersji gry znajduje się również 5 dodatków:

  • Formula RaceRoom
  • WTCC 2010
  • STCC The Game 2
  • GT Power
  • Retro Pack

race-injection-1

Finalnie na gracza czeka 38 unikatowych samochodów w 13 rożnych klasach, a także 31 torów (mi.in. Poznań!) w ponad 40 konfiguracjach. RACE Injection stawia przede wszystkim na oddanie jak największego realizmu jazdy. Nie zapomina też o szerokim spektrum możliwości w temacie tuningu aut. Gracz ma okazję modyfikować w garażu liczne ustawienia samochodu, aby dostosować je do warunków panujących na torze. RACE Injection oferuje kilka poziomów trudności, a także tryb online do 25 graczy.