Nowe promocyjne zestawy PlayStation VR na Święta

Sony Interactive Entertainment Polska zaprezentowało w dniu wczorajszym nowe zestawy PlayStation VR przygotowane z myślą o nadchodzących świętach. Są to świetne zestawy prezentowe zawierające wszystko co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę ze światem VR na PlayStation 4.

PlayStation VR Starter Pack – idealny początek przygody z wirtualną rzeczywistością:

Już od dzisiaj pakiet PS VR Starter Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie od 899zł. Zestaw został stworzony w ten sposób, aby w atrakcyjnej cenie dostarczyć jak najwięcej emocji, które daje obcowanie z wirtualną rzeczywistością. Ta wyjątkowa oferta obowiązuje od dzisiaj do 23 grudnia i jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

W skład pakietu wchodzą:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • Dwa wspaniałe tytuły* –ASTRO BOT Rescue Mission  oraz pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

PlayStation VR Mega Pack – największa możliwa dawka wirtualnej rzeczywistości:

Już od dzisiaj pakiet PS VR Mega Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie zaczynającej się od 999zł. To całkowicie nowy zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygód w wirtualnej rzeczywistości! Ta niesamowita oferta trwa od dzisiaj do 23 grudnia i  jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

W skład pakietu wchodzą:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 5 wspaniałych gier* – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission™, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout™ Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

Na imprezie towarzyszącej prezentacji nowych zestawów zaprezentowano również w formie grywalnej kilka nowych tytułów, które wzbogacą liczącą już ponad 140 tytułów bibliotekę gier.

Kill  X

Odkrywaj przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w grze Kill X, doprowadzającej do zawału strzelance w rzeczywistości wirtualnej, która jest dostępna wyłącznie na PlayStation VR. Rozgryzaj wyrafinowane łamigłówki środowiskowe i kieruj potężne bronie przeciwko niezliczonym hordom humanoidów, starając się poznać prawdę leżącą za makabrycznymi eksperymentami złowrogiej organizacji.

Blood & Truth

Załóż gogle PlayStation VR i przygotuj się na brutalne starcie w mrocznym, efektownym półświatku brytyjskiej stolicy. Jako żołnierz elitarnych sił specjalnych, Ryan Marks, wyruszasz w desperacką misję, aby ocalić rodzinę z rąk bezwzględnego władcy przestępczego podziemia. Chwyć kontrolery ruchu PS Move i roznieś każdego, kto zechce Ci przeszkodzić, stając twarzą w twarz w wrogami, odkrywając tajemnice i doznając dreszczu emocji jako bohater niesamowitej historii inspirowanej grą „The London Heist” z PlayStation VR Worlds.

Dark Eclipse

Przejdź do postapokaliptycznego świata fantasy Oldus, w którym cel masz tylko jeden – zlikwidować wszystkich wrogów, którzy ci się sprzeciwią. Oto strategiczna gra dla wielu osób, dostępna w formacie free-to-play. Stwórz elitarną drużynę trzech kontrolowanych przez siebie liderów spośród obsady aż piętnastu i dowódź swoimi żołnierzami na potężnych polach bitew, aby pokonać ohydnych Eatersów.

Źródło: informacja prasowa