Nowe modele sprzętów od Tracer GAMEZONE

Tracer GAMEZONE to linia produktów stworzona z myślą o najbardziej wymagających graczach. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych i ogromne możliwości personalizacji sprawiają, że sprzęt Tracer cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem wśród gamingowej społeczności. W związku z tak dużym zainteresowaniem, polski producent poszerzył asortyment o nowe produkty: plecak Harrier oraz zestaw, w którym znalazły się mysz z podkładką Siege oraz klawiatury Mecano Pro i Hellway X.

Plecak na notebooka 17” Tracer Harrier GAMEZONE

Tracer Harrier to nowoczesny plecak dla notebooków do 17” i najważniejszych akcesoriów. Miękko wyściełane komory, wzmocnienie wrażliwych miejsc pianką i wykorzystanie wodoodpornego materiału – to wszystko sprawia, że Harrier stanowi idealne zabezpieczenie dla całego sprzętu podczas transportu. Aby odciążyć barki i ramiona, plecak wyposażono w wygodne, regulowane paski z dwukierunkowymi suwakami. Co więcej, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa, zamontowano dodatkowy pas biodrowy.

Miejsca najbardziej narażone na przetarcia i uszkodzenia zostały wzmocnione, a konstrukcję górnej rączki usztywniono stalowym drutem. Plecak posiada wiele drobnych, lecz bardzo pojemnych kieszeni. Wszystko to sprawia, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Plecak Tracer Harrier GAMEZONE jest dostępny w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 149 zł.

Zestaw Tracer GAMEZONE Siege

Zestaw GAMEZONE Siege to idealny zakup dla osób rozpoczynających przygodę z grami komputerowymi. Pakiet składa się z myszki Siege USB i podkładki GAMEZONE o wymiarach 320X270X3. Mysz wyposażono w optyczny sensor o zmiennej, 4-stopniowej czułości, oferujący maksymalną rozdzielczość na poziomie 3200 DPI. Aby zwiększyć efektywność zarówno w pracy, jak i w grze, na obudowie zamontowano łącznie 7 programowalnych przycisków (żywotność do 10 mln klików). Siege posiada teflonowe ślizgacze, zapewniające płynny ruch i doskonałą precyzję, a dzięki kablowi w dedykowanym oplocie urządzenie będzie mogło służyć przez lata. Całość zestawu dopełnia solidna podkładka, stanowiąca perfekcyjny „wybieg” dla gamingowego gryzonia.

Zestaw mysz z podkładką Tracer GAMEZONE Siege będzie można nabyć w cenie od 39,90 zł.

Tracer GAMEZONE Scarab AVAGO5050

Tracer Scarab to kolejny członek rodziny myszy GAMEZONE. Urządzenie otrzymało sensor optyczny Avago 5050 o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI. Scarab to gryzoń o drapieżnym kształcie, emanujący światłem LED, które przenika przez metalową siatkę, nadając mu oryginalnego charakteru. Produkt, z uwagi na kształt i wyprofilowanie, skierowany jest do osób praworęcznych. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, zestawowi 8 ciężarków i w pełni programowalnych makr i przycisków, każdy użytkownik może dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Urządzenia serii GAMEZONE cechują się nie tylko unikalnym designem i ogromnymi możliwościami, ale także wytrzymałością na najwyższym poziomie. Producent zapewnia żywotność przycisków aż do 10 mln klików, a zastosowany oplot na kablu skutecznie zabezpieczy go przed uszkodzeniem.

Mysz Tracer GAMEZONE Scarab będziecie mogli zakupić w cenie od 49,90 zł.

Tracer GAMEZONE Hellway X

Wybierając niezawodność i stylowe wykonanie, szczególną uwagę warto poświęcić klawiaturze gamingowej Tracer Hellway X. W urządzeniu zaimplementowano technologię anti-ghostingu, dzięki czemu nie uświadczymy już żadnych opóźnień, ponieważ wiele klawiszy może być wciśniętych i zarejestrowanych jednocześnie. Jak przystało na prawdziwy sprzęt dla graczy, Hellway X wyposażono w liczne programowalne makra i efektowne podświetlenie LED w kolorach tęczy. Klawiatura posiada także 10 multimedialnych przycisków oraz podpórkę pod nadgarstki, co w dużym stopniu wpływa na komfort użytkowania. Na spodzie znajdują się antypoślizgowe nakładki, które skutecznie zapobiegają przesuwaniu się urządzenia po biurku.

Klawiatura Tracer GAMEZONE Hellway X dostępna w sprzedaży jest od 69,99 zł.

Tracer GAMEZONE Mecano Pro

Model Tracer Mecano Pro to udoskonalona wersja znanej i lubianej Tracer Mecano. Aby wzmocnić wytrzymałość, a zarazem nadać jej jeszcze bardziej profesjonalnego wyglądu, klawiaturę oparto na solidnej konstrukcji, do stworzenia której wykorzystano metalową obudowę. Przełączniki piston shaft posiadają mechanizm zbliżony do stosowanych przełączników w klawiaturach mechanicznych, co znacząco wpływa na żywotność klawiszy i czas reakcji przycisków.

Barwne podświetlenie LED idealnie sprawdzi się w trakcie nocnych sesji, dopasowując się do indywidualnych preferencji użytkownika dzięki regulacji natężenia i wielu trybom do wyboru. Klawiatura posiada specjalny klawisz Win lock, który zabezpieczy rozgrywkę przed przypadkowym powrotem na pulpit i minimalizacją gry w najmniej spodziewanym momencie. Zastosowana technologia anti-ghosting umożliwia wykorzystanie wielu przycisków w jednym momencie bez obaw, że któryś nie zostanie zarejestrowany. Mecano Pro można podłączyć do swojego komputera za pomocą 1,5 metrowego kabla w oplocie, co pozwala na swobodne ułożenie klawiatury na biurku.

Klawiatura Tracer GAMEZONE Mecano Pro dostępna jest w sprzedaży w cenie od 109 zł.