Nowe bóstwo w SMITE, premiera wersji Mac i start wydarzenia Summer of SMITE + darmowe skiny!

W dniu dzisiejszym studio Hi-Rez opublikowało dużą aktualizację SMITE – Mid Season Patch, a także oficjalnie udostępniło oficjalną wersję gry na komputery Mac. Aktualizacja zawiera nowe bóstwo, Erlanga Shena, inicjuje wydarzenie Summer of SMITE oraz wprowadza ważne zmiany w rozgrywce, w tym modyfikacje umiejętności pasywnych i nowe przedmioty.

Nowy bóg

Najnowsze bóstwo w SMITE, udostępnione w ramach łatki Mid Season Patch, to Znamienity Mędrzec Erlang Shen. Erlang to słynny, chiński mąż błogosławiony, który niegdyś walczył z innym bóstwem SMITE, Sun Wunkongiem. Podobnie jak Sun, Erlang Shen potrafi zmieniać się w rozmaite zwierzęta, co znajduje odzwierciedlenie w umiejętnościach, którymi dysponuje w grze. Szczegółowe dane przedstawiono w filmie prezentującym boga.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=syQrIN8K4lM]

Mid Season Patch

Aktualizacja Mid Season Patch – dostępna już teraz w wersji na PC – wprowadza również istotne zmiany w mechanizmach rozgrywki, w tym modyfikacje umiejętności pasywnych oraz nowe przedmioty. Wkrótce łatka zostanie udostępniona dla wersji SMITE na konsole. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.

SMITE na komputerach Mac!

Od teraz gra SMITE jest oficjalnie dostępna w wersji na komputery Mac. Dzisiaj deweloper Hi-Rez z przyjemnością oddał do rąk graczy, niecierpliwie wyczekiwaną wersję SMITE obsługującą systemy Mac OS X. Wyłącznym kanałem dystrybucji jest usługa Steam. Grę obsługują następujące urządzenia spełniające minimalne specyfikacje systemowe: MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac Pro oraz komputery z serii Mac mini.

Summer of SMITE

Rusza wydarzenie Summer of SMITE. Podobnie jak w zeszłym roku, gracze będą mogli co tydzień odblokowywać w grze najróżniejsze przedmioty i skórki tematycznie związane z latem. Ci, którym uda się uzyskać dostęp do całej zawartości, otrzymają nagrodę główną. Letnie plany bogów SMITE można poznać na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu Summer of SMITE.

Giveaway!

W związku z aktualizacją SMITE mamy dla Was kolejny konkurs, w którym możecie wygrać następujące skiny:

  • Erland Shen / Illustrious x2
  • Skadi / Frostbound x2
  • Fenrir / Iron Maw x2

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć postać i skina?
Wypełnij poniższy formularz i czekaj na losowanie, które odbędzie się 15.07.2016 o 20.00.

Uwaga!
Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. W przypadku wysłania kilku zgłoszeń z jednego adresu email/IP pod uwagę będzie brane tylko pierwsze zgłoszenie.

Formularz konkursowy

Konkurs zakończony. W ciągu kilku dni ogłosimy wyniki.