Nowa interaktywna aplikacja „Gumball VIP” od Cartoon Network już w Polsce

Cartoon Network zaserwowało innowacyjną rozrywkę fanom „Niesamowitego świata Gumballa”, którzy będą mogli rozwiązywać quizy i wygrywać nagrody, jednocześnie oglądając odcinki swojego ulubionego serialu. Aplikacja „Gumball VIP”, która do końca pierwszego kwartału bieżącego roku ma pojawić się na 10 rynkach na całym świecie, umożliwia widzom oglądanie kreskówki „Niesamowity świat Gumballa” w Cartoon Network oraz korzystanie z dedykowanej interaktywnej aplikacji komórkowej w tym samym czasie.

Użytkownicy, którzy pobiorą Gumball VIP na swoje urządzenia mobilne będą otrzymywać powiadomienia push przed transmisją specjalnych odcinków.

Dzięki technologii znakowania danych audio aplikacja rozpozna, jakie przygody w danej chwili przeżywają mieszkańcy Elmore na ekranie telewizora i zaprezentuje pytanie odwołujące się do konkretnej sceny z kreskówki. Fani będą mogli kolekcjonować wirtualne trofea i kody odblokowujące, by później wymienić je na gumballowe nagrody.

Aplikacja „Gumball VIP” jest już dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Emisja powiązanych z quizem odcinków serialu „Niesamowity świat Gumballa” od poniedziałku (21.01) do niedzieli (24.02) o godz. 16:00 w Cartoon Network.