Nadchodzi Perseverance – bezkompromisowe Visual Novel od studia z Krakowa

Krakowskie studio Tap it Games w najbliższych miesiącach przygotowuje się do premiery Perseverance – epizodycznej gry Visual Novel. Premiera pierwszego epizodu przygotowywanej na silniku Unity gry przewidziana jest na trzeci kwartał 2018 roku.

Do końca czerwca na platformie Steam pojawi się również demo pierwszego epizodu gry. Zachęcamy Was do dodania tytułu to listy życzeń Steam!

Badania prowadzone w bazie wojskowej niedaleko Grey Ville, sprawiają, że miasteczko spowija tajemnicza aura.  Mieszkańcy wolą trzymać się od tego miejsca z daleka. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy jeden z eksperymentów wymyka się spod kontroli, a rejon zostaje objęty kwarantanną.

Perseverance: Part One to pierwsza część, w której zagrasz jako Jack Cutter, mieszkaniec Grey Ville, który stara się poradzić sobie z rodzinnymi problemami w obliczu nieoczekiwanych wydarzeń. Tymczasem tajemnicza kobieta szuka uciekiniera. Jej przełożeni oczekują od niej jak zwykle wypełnienia rozkazów, ale nie mówią jej wszystkiego. Osoba, której szuka, jest czymś więcej, niż wydaje się być.

Gra zadebiutuje na platformie Steam i będzie dostępna dla komputerów PC/Mac/Linux.

źródło: informacje prasowe / http://tapitgames.com/perseverance/