Minion Masters z nową aktualizacją – Królowa Licz na wolności

Turniej Minion Masters zyskuje coraz większą popularność, nawet w momencie, w którym czytacie tę wiadomość. Już ponad 2 miliony uczestników z całego świata, galaktyki czy też rzeczywistości bierze udział w walkach na śmierć i życie. Tymczasem twórcy uzupełniają grę o nową zawartość.

Ma wiele imion. Niektórzy zwą ją Królową Dusz, a inni określają mianem Pani Smoków.

Nowy Mistrz staje do walki w epickim, międzygalaktycznym turnieju Minion Masters. Morelia – Królowa Licz czeka w gotowości, dzierżąc w dłoniach mroczną Księgę Umarłych. Kto będzie w stanie stawić czoła Władczyni Przeklętych Ziem?

Niezależnie jednak od imienia, charakteryzuje ją bezwzględność i okrucieństwo. Królowa Licz nie zatrzyma się, dopóki jej plugawe pragnienia nie zostaną zaspokojone. Magia Śmierci to jej podstawowy sposób zadawania bólu wrogom. Jedyną osobą, która do tej pory była w stanie zmierzyć się z Morelią na równi, jest jej siostra – Milloween.

Tri Team Journey – najbardziej wyczekiwany tryb rozgrywki powraca wraz z najnowszą aktualizacją.

Zbierz 15 kluczy na poczet wybranego rodu i zagłosuj na kartę, którą chcesz zobaczyć w grze w przyszłości! Akcja potrwa aż do wypuszczenia wersji 1.4. Jednak to nie wszystkie nowości jakie zaserwowali nam twórcy tytułu – ulepszeń doczekał się system raportowania błędów i zgłaszania innych graczy za niesportowe zachowanie. Poprawiono także balans rozgrywki. O wszystkich nowościach możecie przeczytać na stronie Steam gry.