Konsole od My Arcade dostępne w Europie

W przeddzień Gamescom 2018, firma My Arcade ogłosiła pierwsze produkty, które zostaną wysłane do graczy z Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Na początek do europejskiej sprzedaży trafiły dwie retro konsolki: Micro Player oraz PAC-MAN Pocket Player. Trzecie urządzenie, NAMCO Museum Mini Player będzie dostępne pod koniec roku.

Micro Player, licencjonowany przez BANDAI NAMCO Entertainment Inc. zaoferuje trzy klasyki: PAC-MAN, GALAGA oraz DIG DUG które z pewnością przypadną do gustu graczom w każdym wieku.

Z kolei PAC-MAN Pocket Player to zupełnie nowa, miniaturowa 16-bitowa konsolka o ergonomicznym kształcie i kolorowym wyświetlaczu. Zawierać będzie trzy preinstalowane, klasyczne tytuły PAC-MAN – PAC-MAN, PAC-PANIC oraz PAC-MANIA.

Dodatkowo na targach Gamescom 2018 My Arcade zaprezentuje NAMCO Museum Mini Player, napakowaną 20 klasycznymi tytułami od BANDAI NAMCO konsolę. Urządzenie posiada między innymi duży pionowy wyświetlacz dla jak najlepszego oddania wrażeń z rozgrywki w klasyczne tytuły, dwa przednie głośniki oraz odpinany gamepad. Warto wspomnieć, że wszystkie pre-instalowane na konsoli tytuły będą oryginalnymi, klasycznymi edycjami gier od Bandai Namco.

Licencjonowane konsole Micro Player Arcades oraz Pocket Player dostępne są już w sprzedaży między innymi na Amazonie, natomiast przedaż NAMCO Museum Mini Player rozpocznie się pod koniec 2018 roku.