Mad Dog GH705 – słuchawki dla ostrych graczy

Marka Mad Dog wprowadza do sprzedaży nowy model słuchawek dla graczy – GH705. Zostały one stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie nie tylko wysokiej jakości dźwięk, ale także wygodę i ciekawy design.

Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny

Słuchawki Mad Dog GH705 oferują wszystko, czego może szukać wymagający gracz. Obsługa dźwięku przestrzennego 7.1 sprawi, że znajdzie się w samym centrum akcji i nie umknie mu najdrobniejszy nawet szelest. To szczególnie ważne w grach sieciowych, gdzie usłyszenie kroków przeciwnika może zadecydować o zwycięstwie lub przegranej.

Wygoda przede wszystkim

Każdy gracz wie, że w przypadku słuchawek niezwykle ważna jest też wygoda. Wielogodzinne sesje przed monitorem z niekomfortowymi słuchawkami mogą doprowadzić do nieprzyjemnego bólu głowy. Dlatego model Mad Dog GH705 został wyposażony w miękkie nauszniki, które wygodnie leżą na uszach i pozwalają całkowicie zanurzyć się w rozgrywce. W parze z nimi idzie pałąk, który automatycznie dostosowuje się do każdej głowy.

Liczą się szczegóły

Gracze na pewno docenią też wysuwany, czuły mikrofon, który pozwoli na stałą komunikację z kompanami do gry oraz długi, 2-metrowy kabel, który nie będzie ograniczał ich ruchów. Z kolei system wibracji pozwoli na jeszcze większe wczucie się w rozgrywkę i niespotykaną dotąd immersję. Ciekawy design podkreśla podświetlenie LED.

Specyfikacja Mad Dog GH705

  • Średnica membrany: 50 mm
  • Impedancja głośników: 20 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Czułość: 115 dB (+/- 3 dB)
  • Przewód USB: 2-metrowy
  • Wibracje: tak
  • Wysuwany mikrofon: tak

Więcej informacji o słuchawkach możecie znaleźć na stronie producenta.

źródło: informacje prasowe