Legion Rising – nowy dodatek do SYNTHETIK od studia Flow Fire Games

Najnowszy dodatek do SYNTHETIK – retro-futurystycznego shootera z gatunku rogue-lite jest już dostępny. Aktualizacja Legion Rising w znacznym stopniu ulepsza rozgrywkę. Pojawiły się m.in. nowe klasy postaci i jeszcze więcej brutalnych przeciwników do pokonania. Premiera rozszerzenia jest idealnym momentem dla graczy, którzy wcześnie nie mieli styczności z tytułem, aby zapoznać się z grą.

SYNTHETIK to unikatowy shooter, który pozwoli na niezapomniane wrażenia płynące z rozgrywki.

W grze znajdziemy innowacyjne rozwiązania dotyczące mechaniki broni takie jak np.: wielostopniowe przeładowywanie, wymienne rodzaje amunicji. Różnorodne uzbrojenie i osiem klas postaci oferują bezprecedensową personalizację rozgrywki, podczas gdy losowo generowane poziomy zapewniają, że gracz szybko się nie znudzi.

Jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy wypróbowałeś wszystkie ponad 60 broni i 1200 możliwości ich modyfikacji, zdobyłeś każdy przedmiot, pokonałeś wszystkich przeciwników i bossów oraz do perfekcji rozpracowałeś strategię gry, to deweloperzy gry mają dobrą wiadomość.

Dodatek Legion Rising zapewnia nową, darmową zawartość, którą znajdziemy praktycznie w każdym aspekcie gry.

Obecnie w grze do wyboru jest 8 klas postaci, które wprowadzają świeżość do stylu prowadzenia rozgrywki. Zagraj jako skrytobójca Assassin, buduj wieżyczek jako Engineer, wysadzaj wszystko w powietrze jako Demolisher lub walcz twarzą w twarz opancerzonym Riot Guard’em. Legion Rising to także 125 w pełni ulepszanych przedmiotów – od wartowniczych wieżyczek i psionicznych pułapek, po urządzenia do kontroli umysłu i starożytne relikty, 20 nowych broni oraz całkiem nowi przeciwnicy i bossowie do pokonania. Ulepszono również rozgrywkę, interface został odświeżony, a także wprowadzono wsparcie dla pięciu nowych języków: polskiego, francuskiego hiszpańskiego, portugalskiego i włoskiego.

Wraz z aktualizacją SYNTHETIK zwiększył swoją cenę i otrzymuje podtytuł Legion Rising.

Pokazuje to, jak dużą pracę wykonali deweloperzy przygotowując ten dodatek oraz wcześniejsze aktualizację oraz to, co ma w grze jeszcze się pojawić. Osoby, które już mają w swojej bibliotece SYNTHETIK otrzymają całą zawartość Legion Rising za darmo.

SYNTHETIK: Legion Rising
jest dostępny na platformie Steam i GOG za 74,99 PLN.