Świąteczny prezent nie tylko dla malucha – klocki konstrukcyjne Gearblox dostępne w sprzedaży

Klocki Gearblox to kolejna, po wiedźmińskich puzzlach, nowość w portfolio CDP.PL. Gearblox to 14 różnych zestawów klocków konstrukcyjnych, dających mnóstwo możliwości składania i zabawy. Będzie to idealny prezent zarówno dla młodych majsterkowiczów jak i dorosłych dzieci! Niewątpliwą zaletą klocków Gearblox jest ich wysoka jakość oraz bardzo rozsądna cena – zestawy można znaleźć przedziałach cenowych od 59,99 do 199,99 zł – między innymi w sklepach MediaMarkt.

W sprzedaży pojawiło się 14 modeli dających mnóstwo frajdy przy ich składaniu i zabawie. Cztery pierwsze serie klocków będą zawierały pojazdy wojskowe, budowlane, motocykle oraz samochody. Klocki są dostępne dla dzieci od lat 6.

Pierwsza z serii zawiera modele o napędzie sprężynowym.

Kolekcja składa się z sześciu modeli: motocykla, samochodu, motocykla policyjnego, pojazdu terenowego niebieskiego, pojazdu terenowego żółtego i samochodu policyjnego. Kupując je parami, z dwóch zestawów można złożyć dodatkowy, trzeci pojazd!

Frajdę z kreatywnej zabawy będzie miał już sześciolatek, którego pasją są pojazdy, choć nie tylko. Tutaj dzieje się o wiele więcej: zastosowany napęd sprężynowy pozwala nie tylko poznać zasady fizyki, ale też zastosować je w praktyce.

Druga seria to POJAZDY 2 W 1 – zamiana jednego pojazdu w drugi!

Linia oferuje prostą zamianę jednego pojazdu w zupełnie inny model. I tak wywrotkę można przekształcić w samolot, transporter do drewna w buggy, buldożer w działo samobieżne, a koparka może też być robotem. Konstrukcja zabawki pozwala na zbudowanie z każdego zestawu dwóch różnych maszyn.

Wewnątrz pudełka oprócz kilkuset klocków znajdują się łatwe w użyciu i montażu przekładnie mechaniczne, dzięki którym zbudowanie obu modeli oraz zamiana ich w nową zabawkę są proste i przyjemne. Zadanie ułatwiają czytelne instrukcje obrazkowe.

Trzecia seria to ZESTAWY 2 w 1 – zdalnie sterowane!

W tym przypadku oprócz możliwości transformacji pojazdy zyskały moduły zasilające, dzięki którym mały budowniczy stworzy własne zdalnie sterowane pojazdy. W serii dostępne są SUV/roadster oraz samochody sportowe. Zasięg zdalnego sterowania wynosi ponad 20 metrów, co umożliwia dowolne manewrowanie nimi podczas zabawy.


Czwarta seria to potężne zestawy zdalnie sterowane na ponad 20 metrów!

Zestawy klocków z tej linii wyposażone zostały w moduły zasilające oraz pilota, co pozwala na zbudowanie z nich zdalnie sterowanych pojazdów o zasięgu ponad 20 metrów. System mechanicznych przekładni wprawia model w ruch poprzez współdziałanie ze sobą wielu części. W serii dostępne są wojskowy samochód terenowy oraz wiernie odwzorowany model czołgu. Dzięki czytelnej obrazkowe instrukcji z ich ułożeniem i wprawieniem w ruch poradzi sobie już ośmiolatek.

Wszystkie klocki są kompatybilne z klockami technicznymi innych znanych marek, więc z pewnością będą świetnym uzupełnieniem i urozmaiceniem kolekcji.