Invisible, Inc., UEFA EURO 2016 i Blues and Bullets – premiery tygodnia na Playstation 4

Mamy poniedziałek – warto więc się przyjrzeć jakie nowości zagramy w tym tygodniu na PS4.
Zapraszam do krótkiego przeglądu.

Invisible, Inc. – 19.04.2016

Invisible, Inc. to taktyczna turówka autorstwa zespołu Klei Entertainment. Obejmujemy dowództwo nad organizacją szpiegów i kierujemy nimi w trakcie licznych misji polegających najczęściej na włamywaniu się do pilnie strzeżonych obiektów oraz kradzieży ukrytych tam cennych danych.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=WKeKoOQW46Q]

 

Blues and Bullets – 19.04.2016

A Crowd of Monsters to zespół odpowiedzialny za wspaniałą, epizodyczną przygodówkę utrzymaną w klimacie filmów gangsterskich noir. Pierwszy epizod Blues and Bullets zadebiutował na komputerach osobistych i XONE w połowie zeszłego roku, ale niedługo to się zmieni. 19 kwietnia użytkownicy konsol Sony uzyskają dostęp do tej produkcji na ich urządzeniach. Dla PS4 udostępnione zostaną od razu pierwszy i drugi epizod.

[youtube https://youtu.be/pzc7jW9Nh50]

 

UEFA EURO 2016 – 21.04.2016

Ten dodatek do Pro Evolution Soccer 2016 ukazał się 23. marca jako darmowe DLC – jednakże w przypadku urządzeń Sony już 21. kwietnia zostanie wypuszczona pudełkowa wersja gry zawierająca także "podstawkę". Największym rozczarowaniem jest fakt, że w DLC znajdziemy tylko 15 licencjonowanych zespołów. Są to: Anglia, Walia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Ukraina, Czechy, Chorwacja, Słowacja, Islandia, Turcja, Albania, Irlandia Północna i Francja. Jak widzicie w zestawieniu brakuje Irlandii, Rosji, Szwajcarii, Rumunii, Szwecji, Austrii, Belgii, Węgier oraz Polski. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że nie zabraknie stadionu Stade de France, a składy drużyn mają być aktualne. Dodatkową atrakcją będą także zawody organizowane przez PES League oraz rozmaite promocje.

 

Lumo – 22.04.2016

Zrealizowana w perspektywie izometrycznej gra logiczna z elementami przygodowymi i platformowymi, wskrzeszająca ducha klasycznych produkcji z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. W grze czeka na nas ponad 400 zróżnicowanych pokoi, wypełnionych całą masą pułapek do ominięcia, zagadek do rozwiązania i sekretów do odkrycia.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fdK-HlHavM4]

 

źródło: metacritic.com