HyperX celuje w rynek konsol

Firma HyperX dotychczas znana była głównie z urządzeń przeznaczonych na rynek PC. Teraz się to zmienia i wkrótce również posiadacze konsol będą mogli sprawdzić co przyszykowała dla nich amerykańska firma.

W czasie tegorocznej imprezy Gamescom 2018 firma HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., zaprezentowała gamę nowości. HyperX, słynąca dotychczas z produktów przeznaczonych dla graczy komputerowych, zaprezentowała nową rodzinę urządzeń peryferyjnych dla użytkowników konsol — w tym swoje pierwsze dokanałowe słuchawki HyperX Earbuds, opracowane z myślą o właścicielach konsol Switch i graczach mobilnych. Nie oznacza to jednak, że słuchawek nie można podłączyć do smarftonów czy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.

Słuchawki HyperX Cloud Earbuds

Słuchawki dokanałowe Cloud Earbuds powstały przede wszystkim z myślą o użytkownikach konsoli Nintendo Switch. Stanowią doskonałą propozycję dla graczy, którzy poszukują trwałego, a zarazem komfortowego produktu. To pierwsze słuchawki dokanałowe firmy HyperX ze złączem 3,5 mm stereo (4-biegunowym). Produkt zapewnia zgodność z funkcją rozmów prowadzonych przez złącze słuchawkowe konsoli Nintendo Switch w grach takich jak Fortnite, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas grania w trybie mobilnym. Firma HyperX zadbała o 90-stopniowy kątowy wtyk pozwalający odsunąć do boku płaski przewód pokryty gumą — chroniący przed plątaniem ku uciesze wielu wymagających graczy. Podobnie, jak w przypadku innych produktów z rodziny Cloud, twórcy położyli duży nacisk na komfort i jakość słuchawek: duże, silikonowe wkładki douszne dopasowują się do kształtu uszu, a 13-milimetrowe przetworniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku w grach. Produkt jest także objęty dwuletnią gwarancją oraz bezpłatnym wsparciem technicznym.

HyperX Cloud na PS4

HyperX Cloud for PlayStation 4to pierwszy zestaw słuchawkowy firmy HyperX z oficjalną licencją firmy Sony Interactive Entertainment LLC. Nowy produkt powstał z myślą o graczach PlayStation 4. Otrzymał charakterystyczne niebieskie akcenty i oznaczenia PlayStation, a zintegrowany pilot zapewni dużą wygodę, cenioną przez krytyków.

HyperX Cloud for PS4 wyposażono w doskonałej jakości przetworniki 53 mm oraz aluminiową konstrukcję zwiększającą wytrzymałość. Zestaw udostępnia również odłączany mikrofon do prowadzenia rozmów w czasie gry. Po jego odpięciu słuchawki świetnie sprawdzą się podczas odtwarzania muzyki, filmów i gier.  Wymagający gracze z pewnością docenią sygnowaną przez HyperX piankę zapamiętującą kształt ucha, miękkie nauszniki z ekologicznej skóry oraz regulowany pałąk maksymalnie zwiększający komfort użytkowania.

Zestaw słuchawkowy HyperX CloudX

Zestaw słuchawkowy HyperX CloudX Pro Gaming Headset powstał z myślą o użytkownikach konsoli Xbox. Został przetestowany i zatwierdzony przez firmę Microsoft. Zestaw współpracuje z kontrolerem Xbox Elite Wireless i innymi kontrolerami Xbox One wyposażonymi w złącze audio 3,5 mm stereo oraz zapewnia łączność z konsolą i urządzeniami mobilnymi*.

HyperX CloudX to wysoka jakość dźwięku w grach, która pozwala graczom w pełni zanurzyć się w rozrywce i osiągać najlepsze rezultaty. Bogate wrażenia odsłuchowe zapewniają krystalicznie czyste tony niskie, średnie i wysokie z dodatkową funkcją reprodukcji basów oraz 53-milimetrowe przetworniki i zamknięta konstrukcja nauszników. Co więcej, solidna aluminiowa konstrukcja zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość produktu.

Wygodny zintegrowany pilot pozwala na szybką regulację głośności oraz wyciszanie mikrofonu, a odłączany mikrofon z systemem redukcji szumów zapewnia czysty dźwięk i ogranicza szumy otoczenia, pozwalając w pełni skupić się na grze. Mikrofon można łatwo podłączyć na potrzeby gier oraz odłączyć podczas słuchania muzyki. Co więcej, otrzymał on certyfikat TeamSpeak oraz jest zgodny z rozwiązaniami Discord, Skype, Ventrilo, Mumble i RaidCall.