Grudzień w Hearthstonie będzie pełen wrażeń! Oto co nas czeka

Choć emocje związane z zapowiedziami nadchodzących kart opadły, to nie koniec wrażeń dla graczy Hearthstone’a. Grudzień zapowiada się bowiem ekscytująco za sprawą licznych nowości, jakie wdrożone zostaną do gry w tym miesiącu.

Premiera Rastakhan’s Rumble

Już za parę dni – 4 grudnia – premiera ostatniego w tym roku dodatku do gry. Rastakhan’s Rumble przyniesie nam 135 nowych kart, w tym m.in dziewięciu legendarnych Loa dla każdej klasy postaci, oraz hero card dla huntera – Zul’jina. Tego dnia do gry trafi także nowa mechanika – Overkill. Na graczy którzy zalogują się po premierze czeka 6 darmowych pakietów, oraz legendarna karta klasowa.

Rumble Run

Gdy już emocje nieco opadną, a meta powoli zacznie się kształtować, gra otrzyma nową przygodę singleplayerową. Inspirowany głównymi motywami Rastakhan’s Runble tryb trafi do gry niebawem po premierze dodatku. Po wyborze championa trolli przyjdzie nam zmierzyć się z coraz silniejszymi bossami, stale rozbudowując przy tym swoją talię. Przygoda będzie rozwinięciem formuły zapoczątkowanej wraz z premierą trybu Dungeon Run.

Winter Veil

18 grudnia na graczy czekać będzie miła niespodzianka – gwiazdkowy event. Będziemy na nim mogli wykonać specjalnego questa, polegającego na rzuceniu 100 kart podczas pojedynków z innymi graczami. Nagrodą będą 4 pakiety kart z rozszerzenia The Boomsday Project.

Złote pakiety

Choć nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie złote pakiety powrócą do Hearhtstone’a, w patchu 13.0 który wypuszczony został wczoraj widnieje adnotacja o 2 złotych pakietach, które gracze otrzymać mają „W podziękowaniu za support”. Nowym graczom przypominam tylko, że złote pakiety zawierają karty klasyczne, jednakże wszystkie karty wypadają z nich w złotej wersji.