Gracze a Pornhub – Podsumowanie 2016

Tak jak co roku, serwis Pornhub podsumował statystki zbierane przez cały minion rok. Jak w tym wszystkim odnajdują się gracze?

Dzięki danym dostarczonym przez serwis pornograficzny, dowiadujemy się między innymi o tym na jakich platform konsolowych gracze najczęściej sięgają po tę kinematografię.

I tak, w 2016 roku najwięcej osób korzystało z Pornhub’a za pośrednictwem PlayStation 4.  Ponadto, konsola zaliczyła procentowy wzrost wejść w porównaniu z rokiem 2015. W obozie Microsoftu, Xbox One uplasował się na drugim miejscu, ale zaliczył procentowy spadek wyświetleń. Ciekawostką jest to, że ostatnią konsolą, która zwiększyła swoje udziały w tym jakże zaszczytnym rankingu, jest Nintendo 3DS. Spadek zaliczyli użytkownicy PlayStation Vita oraz Nintendo Wii.

Dla porównania przedstawiamy wyniki z roku 2015.

Informacją „ważną” dla graczy jest to, iż w przypadku polskich użytkowników – czwartą najczęściej wyszukiwaną frazą jest „Overwatch”. Zaskakuje natomiast obecność frazy „Minecraft” w kategorii „najszybciej zyskujące na popularności wyszukiwane hasła”. Nie musicie sprawdzać, czy rzeczywiście odnajdą się jakieś animacje. Sprawdziliśmy to za Was.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, istnieją.ಠ_ಠ